Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Vadi Görmek

Rüyada vadi görmek neye işarettir?

Ben 20 yaşında bekar ve üniversite okuyan bir bayanım. Rüyamda bir deniz kenarında yürüyordum. Yüzümde anlam veremediğim bir tebesüm vardı. Kıyı kısmında avuç içi büyüklüğünde lacivert, kırmızı, siyah daire gibi güzel taşlar vardı. Denizden gelen dalgalarla o taşlar parlıyor bende bakıyordum öyle yürüdüm.

O taşların üzerinde tanımadığım bir genç erkek uzanmış dalga gelince onun omuzlarına kadar içine alıyordu sonra geri çekiliyordu o mutluydu halinden. Onu seyrettim bir süre deniz çok güzeldi. Sonra yürüyerek vadi gibi bir yere geldim. Dağlar tepeler herşey yeşillikle kalplıydı. Bir kaç tanede köy evi vardı. Yanımda tanımadığım bir grup yaşıtım ve arkadaşlarım vardı. bu kadar.

Rüyada vadi görmek yorumu

Rüyada vadi görmekRüyanız gerçek hayatınızda manevi bir hesaplaşma yaşadığınızı ya da yaşayacağınıza işaret ederken bunun sonunda rahatlayıp, huzur ve mutluluğa kavuşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada vadi görmek rüyayı gören kişinin başarılı ve mutlu bir hayat süreceğine, hayırlı çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada yeşil vadi görmek insanın isteklerine kavuşacağına muradına ereceğini haber verir. Böyle bir vadiye gitmek ya da vadiye gittiğini görmek rüya sahibinin önce kendini mutsuz edecek bir olay yaşayacağını ancak daha sonra bu durumun hiçte düşündüğü gibi olumsuz olmadığını anlayıp ardından sevineceğine yorulur,  bir daha dert, sıkıntı yaşamayacak manası taşır. Vadide olmak rüya sahibinin sahip olduğu gereksiz evham yüzünden yaşamını kendi kendine zorlaştırdığını, halbuki kendisini sıhhat ve emniyette olduğunu anlaması gerektiğini ya da bazı küçük meseleleri büyütme huyundan vazgeçmesini belirtir.

“Rüyada Vadi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda derin sıcak su akan ve çamurlu bir vadiden geçmeye çalışıyorum. Geçerken çamurda yürüyorum fakat zemin sert bulaşmıyor inşaat iş makineleri görüyorum binayı iterek yıkıyorlar daha fazla uğraşıyorum ama hatırlayamıyorum yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir