Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Vagon Görmek

Rüyada vagon görmek neye işarettir?

Rüyamda karşımda 3 papaz vardı, biri uzun boylu, biri orta boylu, diğeri kısa boylu ve maden ocaklarındaki kömür vagonu dolusu para, dolar olarak bir dolaba konuluyor ve bana para veriliyor, anahtarı da bana veriliyor, anahtar eski dolap anahtarlarından bana da para verildikten sonra “ihtiyacın olursa buradan alabilirsin” deniliyor ve ben dışarı çıkıyorum.

Dışarı çıkarken gri bir takım elbise, beyaz gömlek ile dışarı çıkarken saray surları olan bir lüks villadan çıkıyorum ve beyaz bir BMW araca biniyorum ve bir inşaatın olduğu yere geliyorum ve inşaatın tepesine çıkarak bir elimde para dolu dolabın anahtarı ve BMW aracın anahtarı ile kollarımı gökyüzüne doğru kaldırarak orada duruyorum ve gülerek etrafıma bakıyorum. 37, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada vagon görmek neye yorulur?

Rüyanızda gördüğünüz 3 papaz, aslında sizin gerçek yaşamınızda size acı veren, size pişmanlık yaşatan üç tane hatanız ya da günahınızı hatırlatmaktadır. Rüyanın devamındaki gelişmeler bu hataların yada günahların para ve diğer maddi meseleler hakkında olduğunu temsil etmektedir. Hayatınızda kısa bir süre daha sıkıntı çektikten sonra rahata imkanı varken sizin böyle yapmayıp belki de hırsınıza yenilip, kısa sürede büyük kazanç elde etmek istediğini ve bu yüzden eldeki fırsatlardan da olduğunuzu anlatmaktadır.

Rüyada vagon görmek genel anlamda uzun süreli bir seyahate çıkacağının işaretidir. Rüyada yolcu vagonu, kompartıman görmek yolculuk, tatil ile ilgili hayalleriniz olduğunu simgeler. Rüyada kömür vagonu, kömür yüklü vagon görmek bol kazanç, zengin olma delaletidir. Rüyada boş vagonlar görmek mevcut işinizi kaybedip daha az ücret alacağınız bir işe gireceğinize işaret eder.

“Rüyada Vagon Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sadece bir insanı alabilecek boyutta vagonlar, içlerinde ise yaşlı kadınlar ve bazılarının kucaklarında bebekler gördüm. Tren ben eşim ve tanımadığım bir erkek çoçuğun önünden düşük hızda geçiyordu. Yaşlı Kadına nereye gidiyorsunuz gibi bir soru sordum cevapladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir