Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Vaha Görmek

Rüyada vaha görmek neye çıkar?

Rüyamda cep telefonumun ekran desenini bir turlu açamıyordum. Gerçek hayatta zor bir ekran desenim var ve bir kişi hariç kimse yapamıyordu ve bana da sorduklarında ekran kilidim çok basit diyordum. Rüyada ise telefonuma girecektim ama ekran desenini bir türlü yapamadım, kaç defa denedim kuzenlerimde yanımdaydı, şifreyi bilen bir kuzenim de denedi olmadı, sonra ben tekrar denedim, bir kaç defa daha, uzun bir uğraştan sonra sonunda oldu ama bilmediğim bir desen çıktı, desende bir çölün ortasında bir vaha resmi vardı.

Gerçekten rüyada kötü olmuştum, bu ne demek oluyor açıklar mısınız lütfen? cevaplamanızı sabırsızlıkla bekliyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada vaha görmek yorumu

Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatta normal şartlarda üstün bir iletişim, başarılı bir kendini ifade etme yeteneğine sahip olduğunu ancak yeni bir durum yada olay karşısında bu yeteneğini kullanamadığını ve kısa süreli bir sıkıntı yaşadığını anlatmaktadır.

Rüyada vaha görmek rüyayı gören kişinin eski bir arkadaşınıza kavuşacağına delalet eder. Vaha nedir : Çöl ortamında sulak arazi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir