Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Vahşi Kedi Görmek

Rüyada vahşi kedi görmek neye işaret eder?

Rüyada bir vahşi kedi bir fareyi ısırdı. Rüyamda fotoğrafçı olan bir arkadaşım beni ve ailemi arabayla alıp, gideceğimiz düğüne götürüyordu. kendisi de o düğünün fotoğraf işini yapacaktı. Yolda durduk, ben, babam ve arkadaşım arabadan indik. Sonra fare ciyaklaması duyduk. Kedinin biri yakaladığı fareyi bir ucundan ısırmıştı, başka bir vahşi kedi de diğer tarafından ısırıp çekerek ikiye ayırdı. Babamın midesi bulandı ve arabayla yola devam ettik.

Yolda ilerlerken her yanı çöp olan bir sokağa girdik. Çöplerin arasında kopmuş kedi kafası, kedi cesetleri gördük. Bunun ardından büyük farelerin saldıracağından korkmaya başladım ve sonra uykudan uyandım.

Kimden:volkan
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: kedi, hayvan cesetleri, fare

Rüyada vahşi kedi görmek yorumu

Doğada kendi başına, evcilleşmemiş, vahşi kedi görmek içinizdeki gizli korkularınızı simgeler. bu korkular büyük ihtimalle, yalnız kalmak veya şanssızlık, talihsizlik yaşamak hakkındadır. Gördüğün rüya gerçekten iç karartıcı.

Rüyada fare sesi duymak gerçek hayatınızda, başkalarının yaşamındaki kimi küçük sorunları çözmekte yardımcı olacağınızı, sorunu halledeceğinizi simgeler. Fare konusunda detaylı bilgiyi fare sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada kedinin bir fare, yılan veya başka bir hayvanı yakaladığını, boğduğunu veya öldürdüğünü görmek, bir kadının desteğini alarak içinde bulunduğunuz sıkıntılı, üzücü durumdan kurtulacağınızı ifade eder. Rüyada ölü bir kedi, ölmüş kedi görmek hayatta iken fazla sevmediğiniz birinin ölüm haberini alacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Vahşi Kedi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda gecenin köründe çok samimi olmadığım ve sevmediğim bir arkadaşımla okula gidiyorduk. Üzerim de kısa dar ve bana zor olan bir ceket vardı. Deli gibi yağmur yağıyordu. Okul yolunda yavru siyah bir kedi gördüm az daha araba eziyordu, hemen çekip kurtardım kucağıma aldım. Sonra okula giderken gördüğüm her ağacın dibinde ölü kediler vardı. Renkleri griye çalıyordu. Birisinin kafası kopmuş diğerinin organları çıkartılmıştı. Kedileri sevmem normalde ama rüyamda seviyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir