Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Valf Görmek

Rüyada valf görmek neye çıkar?

Merhaba admin, rüyamda eskiciler gibi bağıran bir adam kapımıza geldi “ben uzak diyarlardan geldim, yardım istiyorum” dedi. O sırada annem ve bir arkadaşımın annesi beraber adam para verdiler. Sonra adam da arkadaşımın annesine “teşekkür ederim, bende sizlere bir şey vermek isterim” dedi ve yanında taşıdığı torbadan bir şey çıkardı, arkadaşımın annesi “bu ne “dedi, adam” bu bir valf” diye cevap verdi, arkadaşımın annesi ben bunu ne yapacağım, bir şey istemeyiz, biz sevap olsun diye bu parayı verdik dedi.

Adam gitti ama bir kaç dakika sonra elinde üzeri kapalı bir tepsiyle geri geldi “et var bende, bari onu vereyim” dedi ve elindeki geniş tepsiyi kaldırarak üzerini açtı, tepside öldürülmüş ve pişirilmiş 2 tane yavru maymun vardı, maymunlar kıllarıyla beraber kızartmıştı, tam o sırada ben adama kızdım “nasıl bu küçük hayvanları öldürürsün” diye. Adam da “ne yapayım çok açtım ondan yaptım” dedi. Rüyayı gördüğüm gün boyunca yemek yiyemedim, buradaki valf ve maymunların anlamı nedir? lütfen yardım edin?

Rüyada valf görmek yorumu

Melih selam, bu sıra dışı rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gerçekten çok ilginç bir rüya.

Rüyada valf görmek, özellikle baskı altında bir kendini serinkanlı tutmanızın gerekli olduğunu gösterir. Sakin olun ve paniğe kapılmayın anlamını taşır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin uzun çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bir çalışmada bir takım hatalar olduğunu, bu hataların kendisini kısa zamanla göstereceğini, ancak yakın bir insandan kaynaklanacak olan bir sıkıntının daha büyük bir baş ağrısına yol açacağını ve hem maddi bakımdan hem manevi olarak bu kişiye çok büyük bir darbe indireceğini gösterir. Yapılan hataları telafi etmek için gösterilen büyük gayretin sonunda istenen hedefe ulaşması için gereken doğru çözümün bulunacağını ve onca işinin arasında bu yeni yola girileceğini fakat beklenen desteği bulamamak yüzünden işin orta yerinde pes edileceğini temsil eder.

Adamın getirdiği tepsideki pişmiş yavru maymun etleri ise aslında senin hayatında yolunda ilerlemeyen 2 konu olduğunu ve bunları düzeltmek için hatalı şeyler yapman yüzünden sonuç alamadığını ifade etmektedir. Bakınız maymun rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir