Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada valiz görmek ne demektir?

Rüyada valiz görmekİyi günler, rüyamda eşimle ayrı ayrı çok hızlı bir şekilde araba kullanıyorduk, benim arabam tahta beşik şeklindeydi ama çok hızlıydı, eşim önden ben arkadan giderken ben kenara çekip beşiğin içini düzeltmeye çalışıyordum, içinde valiz falan vardı.

Eşim önden gittiği için kardeşime “git ablana yardım et” diyor, kardeşimde başka bir arabayla yanıma geliyor, benim arabamı çok beğeniyor, “abla ben onu süreyim” diyor, bende “yok ablam ben senin arabanı kullanamam” diyorum, hatırladığım bu kadar yorumlayabilir misiniz? Demet.

Rüyada valiz görmek neye yorumlanır?

Demet merhaba, rüyanız iç dünyanızda halletmeniz gereken kimi sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı ifade etmektedir. Rüyada valiz görmek, bir takım size faydası olmayacak, gereksiz sorumluluk aldığınızın göstergesidir.

Rüyada valiz görmek ilave bilgiler

Rüyada valiz doldurmak, valize eşya doldurduğunu görmek bir seyahat ya da yeni bir şeye başlamayı planladığınızı ama bunu şu anda yapmanın bazı riskleri olduğunu gösterir. Valiz taşımak, Rüyada valiz taşıdığını görmek hayatınızda sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz demektir. Valiz almak, Rüyada valiz satın almak kazançsız bir yatırıma girdiğinizin işaretidir.

“Rüyada Valiz Görmek” için bir yanıt

Rüyada kardeşinin ölümünü görmek
Ben ise erkek kardeşimi kaçmasın diye valize koydum ve sonra bilgisayarcıya gittim, rüyamda birde dedim ki “ben bakayım”, kardeşim kaçmış, dışarı çıktım birde baktım ki kardeşim bisikletle geri geri gidiyor ve gözümün önünde sonuncu kata kadar düşüyor ve ölüyor, sonra uyandım bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir