Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Valiz Hazırlamak

Rüyada valiz hazırladığını görmek ne demek?

Merhaba, askere gitmek icin 2 valiz hazirliyorum, sahil kenarinda bir şehre geliyorum, birlige teslim olmadan önce plaja gidiyorum ama ayakkabiyla girmek yasak, ayakkabilari emanete teslim edip plaja geciyorum, bir bayanla tanişiyorum saat gec oldugunu fark edip “birlige gec kaldim” diyerek plajdan cikiyorum ama emanette ayakkabilarim çalinmiş, bayan emanetciyle kavga ederek ayriliyoruz, ben yedek siyah beyaz ayakkabilarimi giyiyorum dolmuşa biniyorum. 2 veya 3 dolmuş degiştirdikten sonra birlige giden son dolmuşta 2 valizimi kaybediyorum ama nerede unuttugumu da hatirlayamiyorum, dolmuşcularla konuşuyorum “gec kaldim birlige yarin giderim” derken uykudan uyandim, yorumlar iseniz sevinirim, bu ruyanin etkisindeyim hala, teşekkürler. 36, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada valiz hazırlamak yorumu

Mesut selam,

Rüyada askerliğini yapmış olduğu halde yeniden askere çağrıldığını görmek, hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamak gerektiğini simgeler.

Rüyanızda askere gitmek için 2 adet valiz hazırlamanız aslında gerçek hayatınızda 2 konuda yeni bir başlangıç yapmayı planladığınızı (bir seyahat ya da yeni bir şeye başlamak gibi) ancak bunu şu anda yapmanın bazı riskleri olduğunu göstermektedir.

Rüyada plaja gitmek rüya sahibi kişinin iç dünyasında bazı sıkıntılar yaşadığını gösterir ve huzur arayışınızı, manevi bir muhasebe yaşadığını temsil eder. Plajda denize girerse bu hesaplaşmanın kısa sürede tamamlanıp huzura ereceğine, deniz girilmezse bir süre daha devam edeceğine rivayet edilir. Rüyada bir bayanla tanışmak rüya sahibinin bahtının açılacağına, şansı olayların gelişeceğine ve bundan mutluluk duyacağına rivayet edilir. Rüyada ayakkabı çaldırmak rüya sahibinin bilmediği, tanımadığı başka bir yaşam tarzına özlem duyduğunu, bu yeni hayat tarzını iyice anlamadan adım atması halinde başının ağrıyacağını ve önemli bir belaya gireceğini işaret eder. Dolmuşta valizlerini kaybetmeniz hayatınızdaki yeniliklere bir nedenle başlayamadığını / başlayamayacağını temsil etmektedir.

“Rüyada Valiz Hazırlamak” için bir yanıt

Rüyamda annem ve ben bir valiz hazırlamıştık. Valizi benim sevdiğim adama getiriyorduk çünkü o bir yere gidiyordu anneme bu valizi getirmeye gerek yok onun zaten vardır diyorum çünkü valizi ona vermeye utanıyorum sonra valiz elimizde yürürken valizin içinde benimde kiyafetlerim olduğunu fark eriyoruz ve benimkileri çıkarıp sadece onunkileri bırakıyoruz böylece valizin yarısı boşalmış oluyor, sonrasını hatırlamıyorum. Gerçek hayatta sevdiğim kişi cidden gidiyor rüyamda bağlantısı nedir ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir