Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vampir Avcısı Görmek

Rüyada Vampir avcısı görmek nedir?

2 gün önce bir rüya gördüm, okulda birinin vampir olduğunu fark ettim. Sonra o vampiri yakalamak istedim.

Sonra bir sınıfa girdim bir kız gördüm oda vampirdi ama o kadar güzeldi ki ben rüyamda gördüğüm o kıza aşık oldum, 2 gündür tek düşündüğüm şey bu, normal insan gibiydi ama bence de çok saçma ama aşık oldum. Bana bunu açıklayabilir misiniz çünkü cidden çok saçma bir durumda kaldım. Rüyamdaki vampire asik oldum salakliga bak ama onu cikartamadigim birine okadar cok benzetiyorumki yuzu bakislari birine o kadar cok benziyordu ki ben cok anlamsiz bi durumda kaldim.

Rüyada Vampir avcısı görmek yorumu

Rüyada Vampir avcısı görmek Baştan çıkarma, Gaddarlık, Saldırganlık, Duygusallık ve Ölüm simgeliyor. Zıt düşünceleri, Fiziksel ya da duygusal saplantılı bir ilişki içinde bulunduğunuzu işaret eder. Rüyada vampir avcısı olmak, vampir avcısı olduğunu görmek Kötü alışkanlıkları, Bencil ve başkalarının yaşam enerjisinden yararlandıgınızı ifade eder.

“Rüyada Vampir Avcısı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda The Originals’ten etkilendiğimi de farz edersek, rüyamda aşık olduğum vampirin adı Elijah. İlk olarak ben de vampirdim ama yeni bir vampir. Porselen bir tabağın kafası vardı ördek kafasına benziyordu. Gözlerle etki altına alma pratikleri yapabiliyorduk ya da bu ördek kafasından güç alıyorduk. Ben ilk deneyimimde başarılı olmuştum. Daha sonra Elijah’ ya yavaş yavaş aşık oluyordum. Ama Elijah’ ya her kız yavşıyordu ben de yavşayan kızları bir bir dövüyor onları etki altına alıyordum. Acayip kıskanıyordum. Elijah’da beni seviyordu ama söylemiyordu. Sonra başka bir kız ona yavşadı ve Elijah’da ona karşılık verdi ben o ara “n’apmaya çalışıyorsun?” dedim, o da güzel kız baksana falan dedi. Ben de Elijah !! Diye bağırdım, ne var dedi, ben de SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM. Diye bağırdım. O da Ben de bunu söylemeni bekliyordum dedi ve bana sarıldı Ben de SENİ SEVİYORUM. Dedi sonra öptü beni. Daha sonra vampir hayatımıza geri döndük hastaneye gittik sanırım orda vampirlerle ilgili bir durum vardı. Onu çözdükten sonra da onun evine gittik çok güzel bir gün geçirdikten sonra uyandırıldım Ama gördüğüm en güzel ve en gerçekçi rüyalardan biriydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir