Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vampir Görmek

Rüyada vampir görmek ne demektir?

Merhabalar, ben rüyamın etkisinde çok kaldım lütfen açıklarsanız sevinirim.

Rüyamda 2 adet vampir beni kovalıyordu, ben kaçarken bir eve girdim, orada sevdiğim adam vardı ama o da vampir idi. Rüyadaki vampirlerin tırnakları çok uzundu fakat sevdiğim adam bana bir şey yapmadı, diğer iki vampirle savaşarak onları yok etti. Bu rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada vampir görmek neye yorulur?

Rüyada vampir görmek çevrenizdeki insanların sizi üzdüğünü,   iyiliklerinizi suistimal ettiğini gösterirken rüyanın asıl mesajı onların bu kötü niyetli yaklaşım ya da davranışlarına daha fazla izin vermeyin şeklinde yorumlanır.

Rüyada vampir olmak, vampir olduğunu görmek, çok aşırı sinirli davranışınız nedeniyle sevdiğinizle veya eşinizle ilişkiniz tehlikeye girecek demektir şeklinde tabir edilir, daha sakin olmayı ve öfke kontrolünü başarmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada vampirin saldırısına uğramak, vampir saldırısı, vampir ısırması, etrafınızda iyiliğinizi istemeyen, sizi kıskanan ya da sizi kullanmak isteyen kişiler var demektir olarak yorumlanır.

Rüyada kan emmek, hayırsız rüyalardan biridir ve harama, günaha, dinden çıkmaya veya doğru yoldan ayrılıp kişinin zina yaptığına / yapacağına işaret eder. Rüyada bir vampirin kan emdiğini görmek buda kötü bir rüyadır ve gören kişinin inancında giderek zayıflama ve günaha eğilimli davranışlarda bulunduğuna, iman gücünün gittikçe zayıflayacağına işarettir. Bunun başka bir tabiri ise çevrenizde haram yollara başvuran, sorumsuzluk yaparak ailesinin rızkını acımasızca harcayan biri olduğunu ve bu kişinin aslında yapmış olduğu bir hatadan dolayı üzüntü ve  pişmanlık içinde kaldığına işarettir.

“Rüyada Vampir Görmek” için 7 yanıt

meraba rüyada kan gördügümüzde rüya bozuluyormus gerçekmi acaba yorum atarmısınz.

Sultan merhaba,
Rüyalar konusunda eksik ya da hatalı bilgilere sahip olduğunu düşünüyorum. Rüya, oruç tutmak gibi bir eylem değil ki bozulsun. Lütfen vaktin olduğunca rüyalar adresindeki yazıları inceler misin?

rüyamda ben vampirdim ve tabi alacakaranlık yani cullen ailesinin başı beni wampir yapmış ve bende arkadaşlarımla kan içiyorduk öbür arkadaşlarım da kurtadamlardı vampir olan arkadaşımı vampir lideri insan yaptı arkadaşımda başka zehir var dedi ada kurtadam oldu sonunda herkez boyle kurt adam oldu bir tek ben kaldım lider beni kırmızı bir ışıkla yere yıktı ve bende insan oldum sonra kurt adam oldum biz kurt adamlar vampir liderini oldurdük bu ne anlama geliyor yazarmısınız

ben rüyamda bir çocuk var ama o çocuk vampir ama ben onun vampir olduğunu bilmiyorum kandan bahsediyorum ve beni ısırıyor bende 2 kişiyi ısırıyordum, vampir olmayı istiyorum nasıl vampir çağrılır

canım vampir çağırılmaz hemde olmak istesen de olamazsın..hemde o bir hastalık ve bu hastalık başına çok kötü işler açar..vampirlik alacakaranlıkta ki gibi olmuyor..zaten bu vampirlik isteği alacakaranlıktan sonra geldi..hem olup ne yapacaksın..herkesten uzak arkadaşlarından uzak ailenden uzak olacaksın..düşünsene ailene kan isteğiyle bakacaksın ve her kan isteğinde ailenden uzaklaşacaksın..bence hiç bu konulara kafa yorma..insan olarak kal..:)

ben rüyamda kendi evimde parti veriyordum onlarca insan katılmıştı ben ve sevgilim ikimizde vampirdik ben haftalarca kan içmedigimden sevgilim bilegimi ısırdı ve bana kan verdi gercekten daha rüyan etkisi altındayım lütfen bu ne amlama geliyor yazınınz

Ben rüyamda arkadaşlarımlaydım hep birlikte toplaşıp okula gittik okulda herkes vampirdi vs arkadaşlarımda vapmirdiçok korkmuştum ve beni bir vampir ısırdı rüyadan uyanamadım sonra telefon caldı ve uyandım uyandığımda kolumda iz vardı be zongluyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir