Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vampir Olmak

Rüyada vampir olmak neye işarettir?

Geçen hafta ilk olarak vampir olduğumu ve bütün tanıdıklarımı avladığımı gördü. Birden gözlerim sararıyor ve arkadaşlarımı avlıyordum. Bu rüya geçen hafta cumartesiye kadar devam etti. Cumartesi ve pazar hiç bir şey görmedim. Pazartesi sabahı da kurt adam daha doğrusu dişi bir kurt adam olduğumu gördüm. Kurt adam arkadaşlarım oluyor ve geceleyin hiç durmadan kosuyoruz sanki bir şeyin peşindeymişiz gibi, en sonunda ben birden dönüşüm geçiriyorum ve arkadaşlarım beni yeniden kurt adama dönüştürmeye çalışıyorlar ama olmuyor.

Çok uğraşıyorlar en sonunda tekrar dönüşüyorum ve burada rüyam bitti. Daha 15 yaşındayım ve böyle rüyalar görüyorum lütfen yardım eder misiniz? eminim bu gecede aynı rüyayı göreceğim. Bu iki rüyayı da bana açıklayabilir misiniz ? Rüya temaları vampirler, kurt adamlar, vampir olduğumu, tanıdıklarını avlamak, göz sararması, dişi kurt adam, dönüşüm geçirmek

Rüyada vampir olmak yorumu

Rüyanız oldukça değerli bir rüyadır ve sizin için önemli mesajlar vermektedir. Lütfen bu yorumu dikkatle okuyun

Rüyada vampir olduğunu görmek çok aşırı sinirli davranışınız nedeniyle sevdiğinizle veya eşinizle ilişkiniz tehlikeye girecek demektir. Rüyada kurt adam olmak ya da kurt adam olduğunu görmek bu sizin bastırılmış içgüdülerinizi ifade eder. Sizin içinizdeki tehlikeli, başkalarını yaralayıcı kişilik yönlerinizi gösterir. Sonuç olarak şu anda gerçek yaşamınızda çok büyük bir gerginlik içinde olduğunuzu ifade etmektedir gördüğünüz rüyalar. Büyüklerinizden, öğretmenlerinizden veya bir doktordan destek almanız gerekli gibi görünüyor.

“Rüyada Vampir Olmak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir