Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Van Kedisi Görmek

Rüyada Van kedisi görmek nedir?

Gece rüyamda bilmediğim yabancı, ahşap bir evde uyuduğumu gördüm, kapıdan gelen acayip bir ses duydum, kapıyı açtığımda kapının önünde bir Van kedisi duruyordu. Çok sevimli bir kediydi ( kedileri aslında hiç sevmem ), bakışlarıyla bana bir şeyler anlatmak istiyordu. “Aç mısın, su mu istiyorsun” dedim hiç tepki vermedi, sürekli gözlerimin içine bakıyordu. “Evini mi kaybettin, sahibini mi arıyorsun” dedim, yine bir tepki vermedi. Kedi çok tatlıydı, onu orada bırakmak istemiyordum, “ne istiyorsun, bana anlat, içeri gelmek ister misin” dedim. Kedi birden “seni seviyorum” dedi. Şok olmuştum, Paniğe kapılmıştım, hızla kapıyı çarpıp, içeri kaçtım ve bu anda uyandım.

Rüyada Van kedisi görmek yorumu

Rüyada Van kedisi görmek güvendiğiniz, sevdiğiniz biri hakkında endişeleriniz, şüpheleriniz olduğunu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Van Kedisi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda arkadaşlarımla tramvayda geziyoruz ve arkadaşımın kucağında beyaz bir Van kedisi var ve kedinin cinsellik organı vardı, erkekti ve idrar yapmaya başladı, daha sonra arkadaşım kedinin cinsel organını bana doğru tuttu ve kedi benim üzerime işedi.

Dudu, Rüyanız gerçek hayatınızda sizi zor zamanların beklediğini işaret ederken bu zorlukları kolayca aşıp normal günlerinize döneceğinizi bu arada sevdiklerinizi ihmal etmemeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir