Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Vana Görmek

Rüyada vana görmek neye işarettir?

Rüyamda annem gece bir yere gidiyor, sonra yarın hakkında konuşuyor, ertesi gün geliyor ben anneme “al şunları arkadaşa kargo et” diyorum, ablamla beraber gidiyorlar, babam evde yok ben tekim evde, ondan sonra galatasaray tv kanalını izlerken adam diyor “işte amerikanın ruhunu geri getireceğiz” falan benim aklıma tırsık tırsık şeyler geliyor, acaba evde tekim ne olabilir diye düşünürken mutfaktan ses geliyor.

Fazla korkmuyorum nedense gidip anahtarını arıyorum, sonra dışarı çıkmayı planlıyorum ama başaramıyorum ve gidiyorum en sonunda mutfağa giriyorum. Mutfağa girdiğimde direk suyu açıyorum ama vanaya elimi değdiğimde ıslak olduğunu görüyorum. Yani az önce biri vardı. Sonra buzdolabını açıyorum O an işte bir şeyler oluyor hemen ayetel kürsi okumaya çalışıyorum sesim çıkmıyor beynim çalışmıyor ve koyu mavi renkler görmeye başlıyorum. Sonrasında bildiğiniz gibi kalkıyorum. 15, Erkek, Bekar, Öğrenci, korkmuş.

Rüyada vana görmek yorumu

Eztail selam, görmüş olduğun rüya, içinde bulunduğun gizli korkularından Allah’a sığınıp, dua etmek ve ona sığınmakla kurtulacağını temsil etmektedir.

Rüyada vana görmek iş, güç, emek, korku anlamlarını simgeler. İş yaşamında başarıyı ve bol kazancı ifade eder. Bu rüyanın derin analizi ise rüya sahibi kişinin hayatta büyük nimetlere kavuşma ve büyük miktarda para kazanma şansı elde edeceğine tabir edilir. Zenginlik manası taşırken öte yandan çok hayırlı gelişecek bir gönül macerası yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada su vanası kapatmak rüyayı gören için pasiflik ve gelişmemiş özellikleri temsil eder, kişinin zayıf yönlerini tespit edip o konuda ilerleme sağlamanın yollarını bulması gerektiğini işaret eder. Rüyada bir vanayı kapattığını görmek alternatif olarak rüya sahibi kişinin dost bildiği bazı insanlardan büyük bir darbe yemesine, bu yüzden içindeki iyi tarafın kötüleşmesine ve tüm çevresine karşı öfke duymasına alamet eder.

Rüyada vana açmak, vana açtığını görmek, yüksek ahlaki değerleri, hayatınızda erişeceğiniz gücü ve parayı temsil eder.

Rüyada bozuk vana görmek hayırlara alamet değildir ve kötü şansın rüya sahibinin sürekli olarak peşini bırakmayacağına rivayet edilir. Rüya sahibini büyük bir hüsran yaşayacağı bir durum  yaşamasına, belki de çok güvendiği ve zamanında kendilerine büyük iyilikler yaptığı kişiler tarafından aldatılmasına delalet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir