Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Vapur Görmek

Rüyada vapur görmek neye delalettir?

Rüyada vapur binmekMerhaba, ben erkek arkadaşımdan 3 hafta önce ayrıldım, bu gece rüyamda vapur ile bir yere gidiyorum, yanımda birkaç kişi var, onlar arkadaşlarım imiş ama gerçek hayatta tanımıyorum onları. Vapur yolculuğu bitti ve inmek üzereyken erkek arkadaşımı görüyorum, yanında 2 arkadaşı daha var, biride bizi tanıştıran kişi. Benim yanımdaki arkadaşlarla biraz sohbet ediyorlar ama ben hiç katılmıyorum onlara, daha sonra erkek arkadaşım ve diğer 2 arkadaşı “acelemiz var, sınava gireceğiz” deyip gidiyorlar ancak gerçek hayatta okul sınav gibi işleri yok.

Eski erkek arkadaşım giderken elinde bir defter varmış, o defterde çok önemli ders notları yazıyormuş onu oturdukları bankta unutuyor. Onlar gittikten sonra benim yanımdaki kişilerden biri “bunların üçünün de başı bağlı (erkek arkadaşımın adı Ali olsun), Aliyide nişanlamışlar” diyor, diğer bir arkadaşta onun koluna vuruyor ben duymayayım diye.

Ben bunu duyunca sinirlenip erkek arkadaşımın unuttuğu defteri denize atıyorum. Nişanlandığı kız ünlü biriymiş, “hani evlenmekten korkuyordu, daha ayrılalı ne kadar oldu, hani tanımadan evlenmezdi, hemen nasıl yapabildi” diyorum. Bu düşüncelerle ona mesaj atıyorum, oda “evet böyle bir şey var” diyor, kabul ediyor, bende “Allah belanı versin” diye ağlamaya başlıyorum, bu şekilde uyandım.

İsim / Takma isim : akasya
Cinsiyetiniz : kadın
Yaşınız : 28
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : üzgün,umutlu
Rüyanızın konusu : ayrıldığım sevgilinin nişanlanması
Anahtar kelimeler : vapura binmek, vapur yolculuğu, eski sevgili

Rüyada vapur görmek yorumu

Akasya merhaba, gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; vapur yolculuğu ve eski erkek arkadaş.

Rüyada vapur görmek çoktandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşacağınıza işarettir. Rüyada vapura binmek, vapur yolculuğu yapmak bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, bir yolculuğa çıkmak arzunuzu ifade eder ve çoğu zaman bu seyahat gerçekleşir.

Eski arkadaşınız hakkında detaylı bilgiyi eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Vapur Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda Çanakkaledeyim, gerçekte hiç gitmedim. Orada üniversitede okuyan arkadaşımla beraberim, şehri gezdiriyor, hayran kalıyorum. Adalar, deniz, orman adeta yemyeşil, harika bir doğal güzelliği var, deniz masmavi, orman yemyeşil, vapur var. Bir ara tatlı yiyoruz, ilk olarak parasini ben ödüyorum. Arkadaşım “burada kalıp hastanede çalışacağım” diyor, gerçekte öğretmendir. Deniz ada orman vapuru hayranlikla izliyorum, keşke daha önce gelseydim diyorum. 32, Kadın, evli, ev hanimi.

Gördüğünüz rüya şu anda gerçek hayatınızda müthiş bir şekilde sıkılmış olduğunuzu, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp kafanızı dinlemek istediğini temsil ederken aynı zamanda bunu başaracağınızı, içinizdeki sese daha fazla kulak vererek tatlı anlar geçireceğinizi ve dinlenerek yaşama daha sıkı sarılacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir