Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Vapurda Hırsızlık

Rüyada vapurda hırsızlık görmek neye işarettir?

Ben nişanlı bayanım, daha önce – haftalar önce- gördüğüm bir rüyama kaldığım yerden devam ettim. İlk rüyamda nişanlım ve biriyle – tanıdık ama uyanınca kim olduğunu hatırlayamıyorum- vapura/tekneye biniyoruz. Nehir gibi etrafında orman olan yeşil bir suda ilerliyoruz. Ben, nişanlım ve diğer kişinin yanından kalkıp, tekneye bindiğimiz yere doğru gidiyorum. Çok kalabalık. İnsanların arasından zar zor yol bulup geçebiliyorum.

Bindiğimiz yerde genç bir görevli adam var, bir arkadaşımın çantası da elimde, nedense bende kalmış. Kendi çantamda da bir çok cep telefonu vs. var ve biniş yerine gittiğimde çantalarım ben fark etmeden çalınıyor, görevliye söylüyorum. Bu sırada bir yere tekne yanaşıyor ve -hırsızın da içinde olduğunu düşündüğüm- bir grup insan iniyor, çantaları görevliyle arıyoruz ama bulamıyoruz, ben yine kalabalığı yara yara nişanlımın yanına dönüyorum.

Yeni gördüğüm ikinci rüyamda aynı tekneye aynı yerde tekrar biniyoruz, bir yere oturuyoruz ve ben tekrar kalkıp görevlinin yanına gidiyorum. Yine çok kalabalık. Bu sefer ilk rüyamda çantamı aradığım ama bulamadığım yerde çantamı buluyorum. İçindeki cep telefonları vs. duruyor ve çanta yepyeni tertemiz ama arkadaşımın çantasını bulamıyorum. Nişanlımın yanına dönüyorum.

Rüyada vapurda hırsızlık görmek neye yorulur?

Bildiğiniz gibi rüyada aynı şeyleri tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini işaret eder. Sizin rüyanızda ana temalar nişanlınız, yolculuk, kalabalık, hırsızlıktır. Bu konularda verilen mesajı yorumlamak size düşmektedir.

“Rüyada Vapurda Hırsızlık” için 2 yanıt

Rüyada evinin kapısının açılmış olduğunu görmek
Rüyamda eve geldiğimde (şu anki oturduğum eve benzemiyor ama benimmiş) kapının açılmış olduğunu fark ediyorum. meğer hırsız girmiş. çekmeceleri açmış.
Bir yıl kadar önce gerçekten de evimize hırsız girmişti ve bütün çekmecelerin içlerindeki eşyaları ortaya saçmış dağıtmıştı. rüyamda ise çok düzenli bir hırsızmış, kurcalanmış ama düzenli bırakılmış. birden aklıma çeyrek altınlarım varmış o geliyor. bakıyorum kutunun içine 6 tane altından iki tanesi kalmış. diğerlerini almış. hayret ediyorum, niye tamamını almamış. ikisini bırakmış derken uyandım. Yorumunuzu bekliyorum. teşekkürler.

Didem selamlar, görmüş olduğun rüya bir takım zorluklar, sıkıntılar yaşadıktan sonra hedeflerine ulaşacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir