Rüyada Varlık Görmek

Rüyada varlık görmek neye delalet eder?

Rüyada varlık görmekRüyamda bir vasıtadayım, bu sandal gibi bir şey. Tahta bir yolun üstündeyim, yolun altında su var, yanımda bir kaç kişi daha var ama kim oldukları belirsiz. Basamaklar var, her basamağın üstünde melek gibi güzel varlık mı desem, melek mi desem birileri var. Basamakları o sandalla çıkıyoruz, sandal kayıyor sanki. Basamak bitiyor, basamakların sonunda güzel bir kız var, arkasında da bir kapı. Kapıdan geçiyoruz, sanki bir şey çekiyor bizi. Geçiyoruz yeni basamak. Bu bir kaç sefer tekrarlanıyor.

Sonra bir bölüme geliyoruz, sudan geçiyoruz. Su bizi geri çekiyor, birden çok hızlı bir şekilde. Sonra ben geriye doğru sıcak hava veriyorum, geçiyoruz oradan. Arkasından bir kapıdan geçiyoruz tekrar, basamaklar var ve her basamağın üstünde zebani gibi varlıklar. Basamakların kenarları pembe ışıklı. En son basamağa gelmişiz. Doruk noktasına. Çıkmadık daha. Bekliyorduk. Çıkacakmışız. Ve rüya bitti.

İsim / Takma isim : Vuslat
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 15
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : umutlu
Rüyanızın konusu : basamak
Anahtar kelimeler : Basamak,vasıta,kız, varlık

Rüyada varlık görmek nasıl yorumlanır

Vuslat merhaba, bu muhteşem rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya çok derin anlamlar taşımaktadır ancak tam anlamı ne ben anlatabilirim ne sen anlayabilirsin. Rüyanın ana teması dengeyi işaret etmesidir. Evrende her şey ama her şey Yüce Yaradan tarafından mükemmel bir denge üzerine kurulmuştur: sıcak ile soğuk, katı ile sıvı, iyi ile kötü, dünya ile ahiret gibi bunlar binlerce sayılabilir.

Bu dengeler arasında insanı ilgilendiren, insanın yönetmesine bırakılmış dengeler vardır. İnsan bu dengeyi iyi kurar, sağlarsa mutlu, başarılı, sağlıklı olur. Senin rüyan, yaşamının dengesini kurmak, iyi tutmak konusunda özel bir yeteneği olan özel biri olduğunu temsil etmektedir. Umarım hep mutlu ve başarılı olursun.

Rüyada varlık görmek kişinin yaşamının kontrolü ve yönü hakkında bilgi verir, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder.

Rüyada varlık hakkında ilave bilgi:

Uçan varlık görmek uyanık hayatınızda beklemediğiniz, sizi çok şaşırtacak bir haber alacağınızı işaret eder. Rüyada varlığa dönüşmek rüyayı gören kişinin kendi hayatı hakkında yeteri kadar söz sahibi olamadığını ve kendisi hakkında önemli kararları hep başkaları verdiği için çoğu zaman hayal kırıklığı yaşadığını belirtir.

“Rüyada Varlık Görmek” hakkında 5 yorum

 1. Rüyada görünmeyen varlık tarafından rahatsız edilmek
  Rüyada evdeyim ve görmedigim bir varlık tarafından rahatsız ediliyorum, onu hissediyorum camlar acık ama dişarıya cıkamıyorum.
  Dua ediyorum gitmiyor, dalga geçtigini hissediyorum. bu rüyayı 2 kere gördüm, ilkinde yalnız yatıyordum, rüyada da yalnızdım
  2.sinde yanımda erkek arkadaşım vardı, aynı rüyayı iki kere gördüm ikincisinde göremedigim o varlık erkek arkadasımın içine girmişti rüyada yorumunuzu bekliyorum korkuyorum tesekkurler.

  1. zamperellaya cevap
   Rüyada varlık görmek , görünmeyen varlıklar gerçek yaşamınızın bazı şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder.

 2. Slm ben rüyamda bizim bahçede iki kişi gördüm. Ikiside erkekti. Sırtları bana dönüktü. Büyük olanın üzerinde mavi gömlek küçük olanın kırmızı gömlek vardi. Tanimiyordum onlari annemi cagirdim sonra baktim gitmisler. Annem dedi ki onlar musallat olmuş git kaç kurtar kendi bende korkudan birden ciktim. Bizim komsunun evine gittim. Birisiyle tanistim. Iyi birisine benziyordu bana yardim ediyordu. Zaten ordan sonrasini hatirlamiyorum lutfen ne anlama geldigini soyler misiniz

 3. Henüz daha 13 yaşındayım ve rüyamda 2 tane yaklaşık yeşil renklerinde cinlerin kardeşimi dövdüğünü gördüm. Tam olay ise şöyle…
  Biz pazardayız ailemle. Annem ve babam önden gidiyor. Ben yakın arkadaşım ve kardeşim arkadan geliyoruz. Sonra kardeşim geride kalıyor. Arkadaşımla babamın yanına gittiğimde bana kardeşimi soruyorlar. Bende arkamı dönüp baktığımda ise kardeşim yerde kollarını kendine siper etmiş bi şekilde duruyor. Yanında ise 2 tane yeşil renklerinde cin var. Ben kardeşimi cinlerin dövdüğünü söylediğimde ise babam ve pazardaki herkes oraya bakıyor. Ve babamla biz kardeşimin yanına koşuyoruz. Gittiğimizde ise yeşil cinler anında ortadan kayboluyor. Kardeşimin ise yüzü hep mosmor ve orda uyanıyorum. Uyandıktan sonra direk kardeşime baktım. Yerine uyuyordu. Kardeşim ise daha 2,5 yaşında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir