Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada vasiyet görmek

Rüyada vasiyet görmek neye çıkar?

Ruyamda guya annemlerin evindeyim ama bizim ev degil, ablam hizli bir sekilde iceri girip babamin hemen evimizin karsisindaki restoran mi artik kafe mi bilmiyorum orada bir kadınla yemek yedigini ve buradan da net gorundugunu soyluyor, bende bakiyorum babami hemen kalabaligin icinden seciyorum, bir hisimla cikip yanlarina variyorum ama o kadar uzuluyorum ki bu duruma, babama “sen nasil bir insansin, bunu anneme nasil yaparsin, hic mi bizi dusunmedin” diyorm ama babam da uzgündü.

Sonra ben eve geliyorum, abim ablam salonda, babamin yanina gidip hesap sormak icin yine bir hisimla evden cikiyorum, iceri bir giriyorum ki yine o kadin ve bir kizi da var yaninda, babam da hasta yatiyor, onlarda bas ucunda babamin, ben yine ayni seyleri tekrarliyorum babama “annemi nasil aldatirsin” diye, kiz oradan “baba” diyo “ne” diyorum “senin kizin mi? bunu bize nasil yaparsin? ondan bu kiz yuzunden ilgilenmedin benimle” diyorum ve cok kırılıyorum, cok üzülüyorum. Babam artik olecek bize vasiyet birakmis ama vasiyeti okuyamadım, sonra anneme babamin oldugunu soyluyorum hiç umrunda olmuyor, aslinda cok kirgin ondan bana “boş ver” diyor “az mı cektirdi” diyor. Çok uzun oldu ama simdiden yorumunuza tesekkurler, çok etkisinde kaldim.

Rüyada vasiyet görmek yorumu

Sibel merhaba, rüyanın ana temaları babanın anneni aldattığını görmek, babanın öldüğünü görmek ve babanın vasiyetidir. Vasiyeti okuyamamış olman büyük şanssızlık çünkü orada önemli bir bilgi olabilirdi.

Rüyada babanın anneyi aldatması (aslında seni ve diğer kardeşlerini de) babanızla ilişkinizde suçluluk duygusu oluşturan bazı durumlar olduğunu temsil etmektedir. Bu duygu veya durumlar her iki taraf hakkında da olabilir. Sonuçta karşılıklı güven duygusu zedelenmiş durumda.

Rüyada babanın öldüğünü görmek rüyayı gören kişinin zihninin derinliklerinde babasına karşı bir suçlama duygusu taşıdığına rivayet edilir. Rüyanızda babanızın öldüğünü görürseniz hele hele bu rüya tekrarlanırsa bunun üzerinde önemle durulmalı ve incelenmelidir.

Rüyada bir vasiyet görülmesi uzun ömür ve sağlıklı yaşama yorulur. Rüyada başka birisinin vasiyetini okumak aslında sizin hayatta yeni bir sorumluluk alacağınıza işaret eder. Rüyada vasiyet etmek veya vasiyet bırakmak sevineceğin bir haber alacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir