Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Veda Etmek

Rüyada birine veda etmek neye işarettir?

Selam ben nişanlı bir kızım, maddi sıkıntılar yüzünden evlenemiyoruz ve çok yıprandık. Rüyamda beyaz gelinlik giymişim ve evimizdeydim. Anneme ve ölen anneannemle sarılıp ağlıyorduk kapının yanında ama ben içeri taraftaydım ev tarafında. Gelinliğim bembeyazdı, saçımda siyah, birazda kilo almışım, boyumda uzundu sanki. Ama sevinçten ağlıyorduk hem sevinçli hem hüzünlü komşularla vedalaşarak düğüne gidiyorduk. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyada vedalaşmak yorumu

Rabia selam, görmüş olduğun rüya hayırlara işaret olup, inşallah tüm sıkıntılarının sona erip murada ereceğine işaret etmektedir. Çünkü rüyadaki tüm unsurlar hep pozitif şeyleri işaret ediyor. Arzu edersen beyaz gelinlik giymek, anneye sarılmak, ağlamak, bembeyaz gelinlik, siyah saç gibi unsurların anlamlarını sitede araştırabilirsin.

Rüyanın en ilginç kısmı komşularına veda ettiğin kısım çünkü o ana kadar olan olaylar hep birbiri ile ilgili fakat birden bire vedalaşma olayı ortaya çıkıyor. Rüyada vedalaşmak, birine veda etmek rüyayı gören kişi için kötü olayların sona erdiğini, güzel günlerin geleceğini bildirir. Rüyada veda görmek, vedalaşan birilerini görmek yakın zamanda birilerinden ayrılacağınızı ifade eder. Bu ayrılık iş, arkadaşlık, sevgili gibi konularda olabilir.

“Rüyada Veda Etmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir arkadaş grubu ile vedalaşıyordum, gece vakti yeşillik bir yerde merdivenlerden indim ve bir bayan bana emanet olarak bir fanusta beta balığı verdi, bende ona aslında bir hafta aç yasayabildiklerini söyledim. Yorumlardan çok mutlu olurum.

İsmim Nurcan, 21 yasindayim bekarim. Rüyada beni istemeye geliyorlar ve babam beni sevmedigim birine veriyor, bende sevgilimin yanina son defa onu gormeye gidiyorum yanina Diyarbakir’a. Ve ona saatlerce sarilip agliyorum. Hıçkırıklar icinde sonra sevdigime beni neden gelip istemedin diye bagirip cagiriyorum oda bir sey yapamayacagini elinden birsey gelmedigini soyluyor, sonra uyaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir