Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babanın Geri Geldiğini Görmek

Rüyada ölen babanın geri geldiğini görmek ne demek?

Rüyamda 1 yıl önce vefat eden babam güzel bir mekanda; bir meydan gibi gezilip oturulabilecek , bir park gibi bankların olduğu bir yerde aniden karşıma cıkıyor. Yanımda kızım ve eşim de var.
Babam çok mutlu ve kahverengi takım elbise giymiş. Ben çok şaşırıyorum, sanki babamın ölümü gerçek değilmiş de bir yanlış anlaşılma olmuş, hiç ölmemiş gibi hissediyorum rüyamda.
Babam cebinden bir şeker çıkarıyor, kızıma veriyor.

Sonrasında şekere bakıp “eyvaaah küflenmiş bu şeker “diyor. Çünkü üzerindeki takım elbisesini uzun süreden sonra ilk kez giymiş ve şeker cebinde bozulmuş. Onu vermiyor bize , dönüp gidiyor. Ben “baba nereye gidiyorsun “diyorum. Eşim bana “bırak gidecek tabii “diyor. Babam hızlı hızlı yürümeye devam ediyor, ben babama tekrar soruyorum (biraz da onu oyalamak daha çok konuşmak için)”baba nereye gidiyorsun?” diye; arkasını dönüyor mutlu bir yüz ifadesiyle, gülerek “zengin olduk kızım “diyor.
Ben tam duyamayıp tekrar sorunca o da tekrarlıyor “zengin olduk “diye ve hızlı hızlı yürüyüp gidiyor. ben de arkasından bakakalıyorum. Ardından birden uyanıyorum.

Rüya detayı: Ben 31 yaşında evli bir bayanım 2 kızım var, ev hanımıyım.

Rüyada ölen babanın geri geldiğini görmek yorumu

Rüyada rahmetli babayı sağ olarak görmek korkulardan uzak olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Babanızı çok mutlu olarak görmeniz rüyanızın mesajını dahada güçlendirmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Babanın Geri Geldiğini Görmek” için 2 yanıt

benim babam Allah rahmet eylesin 13 yıl evvel vefat etti ,annemle biraz önce konuştuk rüyasında beni görmüş hayırdır inşallah babama sarılmış yerde yatıyormuşuz babamı bırakmıyormuşum internette baktım ölüm diyor ne olur siz de yorumlayın hamileyim 4 aylık ölmek istemiyorum. teşekkürler…

Rüyamda babamin sacları uzamış ve ben kestim, cok fazla konuşmadı, birde eski bir silah vardı onu gördüm, “emniyetini kapat” diyordu beni aydınlatırsanız sevinirim babami rüyamda cok görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir