Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Vefat Eden Kız Kardeşi Görmek

Rüyada vefat eden kız kardeşi görmek neye çıkar?

Rüyamda hayır olsun inşallah, vefat eden kız kardeşimi gördüm, evdeyiz, sağmış, yanımızda babam da var. Sonra tam hatırlamıyorum herhalde babam dedi, kardeşimin tekrar öleceğini söyledi, üzülüyorum “yine mi ölecek, şimdi yaşıyor yanımızda” diyorum ama kız kardeşimde yanımda kendisi konuşmadı sadece tekrar öleceğini duydum, etkilendim rüyamı yorumlar mısınız ?

NOT: kız kardeşimi kanserden kaybettik, 3 sene oldu. (onu çok özlüyorum, rüyama girdi akşam, yorumlarsanız sevinirim)

Kimden: deniz
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 45
Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyada vefat eden kız kardeşi görmek tabiri

Deniz selam, Yüce Allah’tan sevgili kardeşinize rahmet, sizlere sabır diliyorum. Acınızı tahmin edebiliyorum, lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Dua ile hayır ile kardeşinizi hep yaşatın.

Rüyanızın ana teması rahmetli birini canlı görmenizdir, onun yeniden öldüğünü görmemiş olmanız rüya açısından iyidir ve rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder. Bakınız rüyada ölü görmek sayfası.

“Rüyada Vefat Eden Kız Kardeşi Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Rüyamda parmak çocuk kadar bir kız kardeşimin olduğunu görüyordum. Ben ve en iyi arkadasim ayni okula gidiyorduk. Kiz kardesimi sakliyordum ve en iyi arkadasimla yuruyerek okula geliyorduk. Bir kaç adam bizi kovaliyordu. Kiz kardesimi almaya calisiyorlardi. Sonra bizde arkadasimla ojul servisiyle gitmeye karar verdik. Servis ojula girecekken baska bir okula bir bomba atildigini goruyordum. Sonrada bizim okulun yakinlarina bomba atiliyordu. Ben ve arkadasim korkuyorduk. Okulun icine girdigimde eski sevgilimi goruyordum . sonra iki tane akrabami goruyordum ve iclerinden biri bu olaya kizarak sucluyu ariyordu. Sonrada ruyam degisiyor ve en iyi arkadasimin evinde oturuyorduk. Yorumlarsaniz cok sevinirim 15 yasindayim ve yeni liseye gectim. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir