Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Vefat Etmiş Babamı Gördüm

Rüyada vefat etmiş babamı gördüm, bu neye delalettir?

Bekarım öğrenciyim ve 20 yasındayım. Rüyamda 2 gün üst üste babamı görüyorum ki babam 6 sene önce vefat etti. İlk rüyamda annemle büfeden alışveriş yapıyoruz tam arkamı döndüğümda babamı görüyorum, sadece bakıyor bana hiç konuşmadı aslında o baskasıydı ve ben sarılıp cıglık atıp agladım yasıyorsun bizden sakaldın diyorum sonra bir üniversite ogrencisi oluyo sakallı kumral surekli oksuyorum baba diye ve uzuluyor bana o sırada sakınlestırıcı yapılıyor ve çocuk gidiyor .

Ertesi gün babamı okudugum il Isparta’da goruyorum ve uzak aramız aa babam burada onu buldum kaybetmeden takip etmeliyim diyorum ama gittikce uzaklaşıyor ve benim okulum ormanlık gibi oraya kadar geliyorum ormanın içinde merdıven var oraya kadar cıkıyorum ve babamı kaybediyorum ne anlama geldiğini bilmek istiyorum .

Rüyada  ölmüş babayı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız içinde bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, açılmak, büyümek, gelişmek, güç kazanmak istediğinizi ( orman bunu simgelemektedir ) ve rahmetli babanıza olan özleminizi ifade ediyor. Kız çocuklarının rüyalarında babalarını görmeleri güven ihtiyacını, vefat etmiş babalarını görmeleri özlemlerini simgeler. Babanız sizin yanınızda buna inanın, babalar kızlarının hep koruyucusudur. Sizde babanızın mutlu olması için onun gurur duyacağı insan olmak için çalışmalı, başarmalısınız. Başarma isteği zaten içinizde var. yapmanız gereken çalışmak ve sabretmek.

“Rüyada Vefat Etmiş Babamı Gördüm” için bir yanıt

ölmüş olan övey babamı eliyle kızdıgını gördüm, sonra yanıma gelip benimle konuştu, “sırtımda bir şey batıyor” dedi “nolacak” diye bana sordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir