Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada vefat etmiş babayı görmek

Rüyada vefat eden babayı görmek ne demektir

Konu: rüyamda mefat etmiş babamı gördüm

Mesajınız: merhabalar dün gece rüyamda ölmüş olan babamı gördüm bir evde kız kardeşimin nişanı olacaktı son anda vazgeçildi ama biz buna üzülmedik ve ben babamla bahçede konuşuyorduk pencerede annem ve kız kardeşlerim çiçek suluyorlardı babama ben sarılıp ne olur baba beni bir daha yalnız bırakma diye sarılıp ağladım ve baba ben sensiz bir hiçim beni terk etme dedim babamda bana ben hep senin yanındayım biliyorum oglum sen bir tanesin dedi babama sarılıp aglarken uyandım sayın admın acaba neye işarettir ve ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim hayatınızda başarılar dilerim saygılarımla.

Rüyada vefat eden babayı görmek ne demektir

Öncelikle babanıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini veya sevdiğinizin birinin iyi haberlerini almayı haber verir. Yani ölü diri getirir.

Ruyada ölmüş anne ve babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder

Detaylı bilgi için lütfen bakınız ölü görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada vefat etmiş babayı görmek” için 3 yanıt

Rüyada ölen babanın küs olduğunu görmek
Rüyamda rahmetli babamı görüyorum, çok iyi hatırlamıyorum fakat bir sorun yoktu rüyamda, babam bana “ben sana küstüm” diyordu, genel olarak rüyamı hatırlamıyorum fakat bu kısmını net bir şekilde hatırlıyorum, bunun anlamı nedir acaba ?

İbrahim merhaba,
Bir baba olarak çok iyi biliyorum ki babalar evlatlarına küsmez. Onlara kızabilir, kırılabilir, sevebilir ama küsmez. Rüyada sana küstüğünü söylemesi, senin gerçek hayatında yaptıkların, hal ve hareketlerin ya da söylediklerini gözden geçirmen gerektiğini hatırlatan ikaz edici mesaj olabilir.

Rüyada ölmüş babanın su istediğini görmek
Bende dün rüyamda ölmüş babamı gördüm. 12 yıl oldu onu kaybedeli, çok özlüyorum ama rüyada mezarlıkta koşuyordum, sonra tanımadığım bir yerde eğleniyordum, birden babam seslendi beni yanına çağırdı, koştum su istedi benden, çok hastaydı onu görünce çok üzüldüm, su verdim içti. Bu ne anlama gelir? cevaplarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir