Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Vefat Etmiş Olan Babayı Görmek

Rüyada vefat etmiş olan babayı görmek neye çıkar?

Öncelikle kolay gelsin. Ben 2009 yılında babamı trafik kazasında kaybettim. Babam vefat ettiğinde 13 yaşındaydım. Ben yaklaşık iki aydır Kur’an okumuyorum. Dün gece oruç tutmak için kalktığımda Yasin-i Şerif okuyup babamın ve tüm ölmüşlerimizin ruhuna gönderdim. Ve sabah rüyamda vefat etmiş olan babamı gördüm.

Rüyam şöyle: Ben eski okulumdayım ama şuan ki arkadaşlarımla beraber geziyoruz ve o gün oruçluyum, sonra yanlışlıkla orucumu bozuyorum. Sonra okuldan çıkıyorum, erkek kuzenim beni almaya gelmiş. Sonra bana “annen bize geldi, sende üzerini değiştirip geçecekmişsin” diyor. Eve gidiyoruz, o kapıda bekliyor, ben üzerimi değiştirmek için eve giriyorum.

Evde annemin odasında babam yatakta yatıyor. Ayaklarını görüyorum önce, sonra uyandırmaya çalışıyorum, biraz geç uyanıyor. Aslında öldüğünü biliyorum ama yine de konuşuyorum , ‘Allah Allah neden çürümemiş ki falan diyorum’. Sonra “nasılsın babacım” diyorum, “çok iyiyim, canım kızım çok iyiyim” diyor. Öpüyorum ellerini, sarılıyorum.

O sırada burnuma koku geliyor. içimden ‘niye böyle kokuyor acaba öldüğü için mi ‘ diyorum. Sonra babamda ‘öyle deme, annen her gün gelip benimle uyuyor, birde onu düşün, o hep benimle uyuyor’ diyor. Sonra uyanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler. 18 yaşında bekar bayanım.

Rüyada vefat etmiş olan babayı görmek tabiri

Öncelikle sevgili babanıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Babanıza ne mutlu ki sizin gibi evladı var. Lütfen ona dualarınızı eksik etmeyin. Rüyanızın ana unsuru rahmetli babanızı görmek olup, diğer yan unsur ve olayların anlamını genel bilgi için kısa kısa özetliyorum.

Okulda olmak, rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder. Kendini oruçlu görmek tövbe etmek anlamına gelir. Rüyada orucunu bozmak, oruç bozmak, oruç bozduğunu görmek bir suç, günah veya hata işlediğinizi işaret eder.

Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Rüyada rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder

Rüyada vefat eden baba ile kucaklaşmak, rahmetli babaya sarılmak, sarıldığını görmek gerçek yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi bu dönemin aydınlanma, manevi açıdan zenginleşme ve gelişme getireceğini, hayata daha gerçekçi bir açıdan bakmaya başladığınızı ifade eder.

“Rüyada Vefat Etmiş Olan Babayı Görmek” için bir yanıt

Merhabalar ruyamda evimin yakinindaki okuldaydim ve aksam oldugunda babam beni almaya geldi babam vefat etti bu arada ama bwnimle konusmadi elimden tuttu.ve ben arkadasima gorusuruz diye el salliyordum yorumlarmisiniz. Simdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir