Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Verem Görmek

Rüyada verem görmek ne demektir?

Merhaba. Rüyamda otobüse binecektim. otobüs önünde tanımadığım bir erkek duruyordu. ona “ben veremliyim haha” dedim dalgasına, o da hafif tebessüm etti ve sustu.

Sonra otobüse bindim ve o kişinin gerçekten veremli olabileceğini düşündüm. sonra otobüsteki kişilerde olabileceğini düşünüp tutunmaya bile korkarak oturdum. hatta sanırım o sıra ilköğretimden şu an görüşmediğim bir arkadaşımı da gördüm. sonra nasıl olduysa ben o veremli kişiyle konuşmaya başladım. kocaman ve simsiyah ve hafiften ıslak bir burnu olduğunu gördüm, yakından bakınca ama bir yandan da önemli değil burundaki kemiği vs alıyorlar diye düşündüm. sonra güya o kişinin annesinin yanındaymışım bir de kız kardeşi. annesi beni çok seviyordu gerçekten. sonra güya ben sevgiliymişim o kişiyle ona gidip bak annen bana böyle böyle dedi diyorum.

annesi bana mavi başörtüsü vermiş güya bende onu alıp üstüne annesinin bana dediklerini yazıyorum ama adım gerçek hayattaki adım değil. sonra bizim evdeymişiz güya ben gidip onu yanağından öpüyorum. sonra verem nasıl bulaşır diyorum (bir an unutmuşum)oda dudağımın kenarından bile öpsen bulaşır diyor. ama ben yanağından öpmüşüm. sonra güya annemde onu çok seviyormuş. annemde onu yanağından öpmüş sanırım bende “oooo anne” tarzında şeyler söylüyor ve annesinin bana verdiği mavi başörtüyü katlayıp çekiştirip yorgan mı desem döşek mi desem o tarz bir şeye sanırım dönüştürüp balkona görüyorum. babaannem de balkondaymış ona “örtüyü çek” diyorum güya karşı dairede oturan erkek komşumuz bakıyordu. bakmıyor gibiydi ama sonra fark ettim ki camdaki yansımadan bizi seyrediyor.

Rüyada verem görmek neye yorulur?

Rüyanızda kavram bütünlüğü yok, buradan bir mesaj vermediği söylenebilir. Neden derseniz, durup dururken ona veremli olduğunuz söylüyorsunuz sonra tam aksine onun veremli olduğunu düşünüyorsunuz ve rüyanın tüm unsurları onun veremli olması üzerine kurulu.

Burada iki şey söylenebilir; ya gerçek yaşamınızda zihninizin aşırı derecede karışık olduğu bir dönem geçirmektesin ya da sağlık konusunda bir endişeniz var, sürekli bu sağlık sorununu aklınıza takıyorsunuz. Kaygısız günler dilerim.

Rüyada verem görmek, verem ile ilgili şeyler görmek genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına yorumlanır. Rüyada verem olmak, sizi huzursuz eden bir sorun var ve bunu kısa sürede çözmelisiniz. Aksi halde içinizdeki bu sıkıntının sürekli devam edeceğine işarettir. Rüyada veremli birini görmek yardıma gereksinimi olan bir yakınınız var ve bunu size söyleyemiyor demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir