Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Vestiyer Görmek

Rüyada vestiyer görmek neye işarettir?

Okuldan dönüp eve girdim ve vestiyerin üzerinde altın bir kutu gördüm. Kutuyu açtım, içerisinde içine iki tane fotoğraf koyulan kapanıp açılan bir kolye vardı. Daha sonra içini açtım ve içinden altın zincirler çıktı ve damarlarımdan içeri girdi derimin üzerinden görebiliyordum. Daha sonra evimin salonuna geçtiğimde erkek arkadaşım ve yanında uyuyan küçük bir çocuk gördüm. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada vestiyer görmek tabiri

Rüyada vestiyer görmek yaşamın maddi yönü hakkında değerli bilgi verir. Rüyasında vestiyer gören kişi için fazla eli açık, birazda savurgan bir kişiliği işaret eder. Bu özelliğiniz etrafınızdakiler tarafından beğeniliyor ancak bazıları suistimal ediyor olabilir.

Vestiyerin üzerindeki altın kutu ise kişinin kendini daha iyi tanıması, sahip olduğu değerleri bilmesi ve öz değerlerinin kıymetini bilmesi gerektiğini göstermektedir. Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Rüyada kolye gören kişinin çevresiyle daha iyi, daha sıcak ilişkiler kurmak istediği rivayet edilir. Karşısındaki kişilere karşı daha fazla yükümlülük almaya hazır olduğu söylenir. Böylece daha iyi bir arkadaşlık, dostluk ilişkisi olacak ve bunun her iki tarafa da kazanç sağlayacağı manası taşır. Kurulacak karşılıklı güven ve sadakat ile dostlukları çok sağlam olacağına ancak her şeye rağmen yine de dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır

Rüyanın en ilginç kısmı ise kolyenin içinden çıkan ve derinizin altına giren altın zincirler olup bu çok önemli bir anlam taşımakta ve eski alışkanlıkların veya fikirlerin adeta damarlarına girmiş, içine işlemiş olduğunu göstermekte, onlardan bir türlü uzaklaşamadığını, kurtulamadığını simgelemektedir.

Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir ki rüyanız onunla çok sıkı adeta kopmaz bir bağınız olduğunu anlatmaktadır. Onun yanında uyuyan çocuk ise içinizdeki saf, masum, çocuksu, temiz duyguları bir süreliğine bastırdığını büyük ihtimalle başka şeyler odaklandığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir