Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Veteriner Görmek

Rüyada veterinere gitmek ne demek?

Rüyamda ilk önce birlikte olduğum kisinin babasıyla ilk kez karşılaşıyoruz ve bana hediye olarak pırlanta küpe takıyor yakama elini öpüyorum ve eve giderken evin orada sokakta kendi ev kedimizi görüyorum yalnız onu yavru olarak görüyorum, yaralanmış boyun kısmı tamamen yaralı, veteriner arıyoruz ve zar zor bir tane buluyoruz, veteriner kediye bakıyor ve “sigarayla oluşmuş bu yaralar” diyor ve “benim kedime kim yapar böyle bir şey olamaz” diye ağlayıp bağırıyorum hayır diye, o ara kendi sesime uyanıyorum, acaba ne demek oluyor bu? Bana yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla.

Rüyada veteriner görmek tabiri

Başak selam, rüyada pırlanta görmek iyi anlam taşır, başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükselmek ve çok para kazanmak anlamına gelir.

Rüyada veteriner görmek, veteriner ile karşılaşmak, konuşmak; gerçek yaşamınızda işiniz veya eğitiminiz ile ilgili beklediğiniz sonucun istediğiniz yönde gelişeceğine işaret eder. Veterinere gitmek, bir hayvanı veterinere götürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında korumak istediği, onların sağlık ve güvenliğinden endişe duyduğu bazı dostları, sevdikleri olduğuna yorulur.

Rüyada veteriner olmak, veterinerlik yapmak, veteriner olduğunu, veterinerlik yaptığını, hayvan muayene ettiğini görmek hayra yorulan bir rüyadır ve dileğinizin kısa zamanda gerçekleşeceğini haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir