Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Vezne Görmek

Rüyada vezne görmek neye çıkar?

Saygılar hocam. Dün gece niyet edip evlilik hususunda istihareye yattım. Rüyamda ise önce veznede para eksiği oluyor. Onu düzeltmeye çalışıyorum. Daha sonra telefonuma bir mesaj geliyor necm77 yazıyor, bu ne diye düşünürken “bu kuran suresi” diyorum. Sonra tekrar “hac 7” yazıyor mesajda. Bu arada 7 en sevdiğim rakamdır. Herhangi renk falan da gormedim. Cinsiyetim erkek, yaşım 26 saygılar hocam. Acil cevaplarsaniz sevinirim.

Rüyada vezne görmek yorumu

Salim merhaba, öncelikle istihare nedir sayfasını okumanı rica ediyorum. Rüyada vezne görmek pek hayırlı şeylere yorulmaz, rüya sahibi maddi sıkıntı çekiyorsa bu sıkıntının bir süre daha devam edeceğini veya kişinin yeni maddi sıkıntı içine düşeceğine delalet eder. Rüyanda veznede para eksiği olduğunu görmen bu anlamı daha da güçlendirmekte kafanın maddi meseleler ile gereğinden fazla meşgul olduğunu veya bir maddi kayıp korkusu yaşadığını ya da bazı konularda kendini maddi bakımdan güçsüz, yetersiz hissettiğini temsil etmektedir ki bunu ancak kendin bilebilirsin.

Telefonunan mesaj gelmesi konusunda bilgiyi mesaj rüya tabiri sayfasında bulabilirsin. Sayfayı ziyaret ettiğinde göreceğin gibi orada oldukça geniş açıklama vardır, o açıklamalardan seni ilgilendiren kısımları analiz edip ne anlam taşıdığını tespit etmelisin. Mesajda geçen “necm77” teriminin Necm suresini temsil ettiğini bende düşünüyorum. Bunun için Necm suresinin anlamını okumanda fayda var.  Rüyada 77 sayısı koruma ve sadakat simgesidir. Gerçek yaşamınızda sizi görmezlikten gelen ya da unutmuş dostlarınıza karşı ilk adımı sizin atarak yeniden iletişim kurmanızı tavsiye eder. Öte yandan rüyada yedi görmek iyi şans, bol kısmet sembolüdür. 7 rakamı görmek aynı zamanda zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir.

Rüyada gişe görmek bir seyahate çıkma arzunuzu simgeler. Bilet gişesi de aynı manadadır. Rüyada bir gişeden bilet almak, bilet aldığını görmek tanıdık birinin uzun bir yoldan ziyaretinize geleceğini ifade eder. Rüyada gişeden para almak yakında planda olmayan bir harcama yapılacağını, elden para çıkacağını işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir