Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Vicdan Azabı Çekmek

Rüyada vicdan azabı ne demektir?

Merhabalar. Adım seda evli ve 17 aylık bir erkek çocuğa sahibim, ev hanımıyım, 27 yaşındayım. Gördüğüm rüya şöyle; oğlumla ilgilenirken başka bir odaya doğru yöneliyorum ve biri kız biri erkek olan ikiz bebekleri görüyorum. Bu ikiz bebekler oğlumdan önce dünyaya gelmiş ve halen doğdukları gibi görülmektedir. Ben onlarla hiç ilgilenmeyip onları yalnız bırakmışım. O vicdan azabı ile ikizlerden erkek bebeği kucağıma alıyorum ve evde gezinmeye başlıyoruz. Babasına gösteriyorum baksana ne güzel bebek diye, böylece rüyam bitiyor. Bir anlam yüklemek gerekir mi bu rüyaya yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada vicdan azabı çekmek tabiri

Seda merhaba, rüyada ikiz bebek sahibi olduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında çok büyük başarılar kazanmasına yorumlanır. İkiz bebekler aynı zamanda zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğunu, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığını temsil edebilir.

Rüyada vicdan azabı çekmek rüya sahibi insanın gerçek yaşamında bazı konularda hayal kırıklığı veya tatminsiz duyguları yaşadığını temsil eder. Rüyada başka birinin vicdan azabı çektiğini görmek kişinin içine attığı bazı duyguları açığa çıkarması yada kendisi hakkında sahip olduğu olumsuz duygulardan uzaklaşmak için bir şeyler yapması gerektiğine işaret eder.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya gerçek hayatta başarılı bir dönemin sizi beklediğini ve üzerinizdeki hayal kırıklığı duygularından uzaklaştığınızda her şeyin daha da iyiye gideceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir