Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vida Görmek

Rüyada vida görmek neye işaret eder?

Rüyamda 4-5 tane yeşil ince uzun yılan ayağıma dolandığını gördüm. Daha sonra küçük kız çocuğu onların üzerine vida atarak onları gönderdi ve kurtuldum. Bunun manası ne olabilir?

Rüyada vida görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yılan görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Rüyada kız çocuk görmek şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

Rüyada vida görmek duygusal durumunuzda avantajlı olduğunuzu düşündüğünüzü ancak durumun sandığınız kadar iyi olmayıp kimi karışılıklar olduğunu işaret eder. Kız çocuğunun yılanlara vida atması ve seni kurtarması ise birinin sana yardım ederek karışık ruh halinden çıkmana destek olacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Vida Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir yere uzanmış haldeyim ve ölmüş olduğumu düşünüyorum, kalkamıyorum da, “keşke dünyaya geri dönsem, biraz hayır işlesem” diye düşünüyorum. O an biri geliyor ve bana zarar vermeyeceğini söylüyor. Arkama geçiyor ve sırtıma vida atmaya başlıyor. Ben korkudan ağlıyorum ama sırtıma yaptığı şeyden de acı duymuyorum. O an ayağa kalkıyorum ve acı duymadığım içinde seviniyorum. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim, şimdiden Allah razı olsun, Allaha emanet olun.
26, Erkek, Bekar, Çalışıyor, endişeliyim, mutlu gibiyim

Rüyada kendini ölmüş görmek, gerçek yaşamınızda dengelerin alt üst olduğunu, yaşamınızdaki öncelikleri karıştığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjinizi kaybettiğinizi, bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret eder.
Rüyanızda birinin arkanıza geçerek sırtına vida atarak sizi iyileştirmesi ise duygusal durumunuzda avantajlı olduğunuzu düşündüğünüzü ancak durumun sandığınız kadar iyi olmayıp bazı karışılıklar olduğunu fakat beklemediğiniz bir gelişme sonucu bunun normale döneceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir