Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Video Çektiğini Görmek

Rüyada Video Çekmek Neye İşaret Eder?

Rüyamda bir denizin kenarındayım, gecenin karanlığında ay var parlıyor ve birden şimşekler çakmaya başlıyor, ben çok korkuyorum ve çok şaşkınım. O anda cep telefonumu çıkarıyorum, video kaydına alıyorum ve manzaranın videosunu çekmeye başlıyorum.

Bir süre sonra denizde hortum çıktığını görüyorum böyle kocaman ve hızla dönüyor. Hortumun içinde 2 tane yunus balığı gördüm, yunuslar mavi renkli. Birde rüyanın başında mı sonunda mı bilmiyorum, gökte sürü halinde siyah kuşlar gördüm galiba göçmen kuşları idi. Birde yokuştan aşağı bir sürü halılar serilmiş etrafında da insanlar vardı, oturmuşlar ve ben tepeden bir tanesinin üzerine oturup halı  ile birlikte kaydım.

Rüyada Video Çektiğini Görmek Tabiri

Elif merhaba, bu son derece güçlü rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada deniz kenarında olman senin iki ayrı yönünü veya özelliğini ifade etmektedir. Sahildeki kum mantıksal dünyanı, akıl sahibi olmayı, düşünce dünyanı yani manevi ve ruhsal durumunu temsil ederken denizdeki su ise senin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünü ifade etmektedir, bakınız deniz kenarı rüya tabiri sayfası.

Parlayan ay adaletli bir yöneticiye, büyük bir alime, hayırlı erkek çocuğuna işaret ederken şimşek çakması hayatında bazı zorluklar olduğunu ve bunlarla yılmadan mücadele etmek gerektiğine işarettir.

Rüyada video çekmek rüya sahibi inanın uzun çabalar sonucu ortaya çıkardığı bir faaliyette bazı hatalar olduğunu, bu hataların zamanla ortaya çıkacağını anlatır. Video çektiğini görmek alternatif olarak yakın bir insanın sebep olacağı bir durumun daha büyük bir soruna yol açacağını ve hem parasal hem de manevi bakımdan oldukça önemli bir darbe vuracağına işaret edebilir.

Rüyada gördüğün hortum aslında içinizde yaşadığınız fırtınaları ifade etmekte, sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşımaktadır. Rüyadaki yunus balığı kısmet manasına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir. Siyah kuşların ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kastedilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlığı, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır. Halı görmek yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir