Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada video chat görmek

Rüyada video chat yapmak neye çıkar?

Merhabalar, biraz önce bir rüya gördüm. Rüyamda annemle birlikte kalabalık bir meydanda yürüyoruz. Sonra yanımızdaki evin çatısında bir adam var, atlayacağını belirtiyor sanırım ama ben şaka yaptığını filan zannediyorum. Sonra adam atlıyor -ben şaşkınlık içerisindeyim- ve annemin kafasına çarparak yere düşüyor. Adam ölüyor, cesedinin gözleri açık bir halde -ama gözleri çok korkunç- sırtüstü yatmış bir şekilde cesedi yerde yatıyor. Aynı anda annemin kafa tasından çat diye bir ses geliyor, biraz zaman geçiyor ve annem kucağımda bayılıyor. Sanırım kafatası kırılıyor ama ölmüyor büyük ihtimal. Ben “ambulans ambulans” diye bağırıyorum, annemi tutabilmek için cesedin üzerine oturmak zorunda kalıyorum biraz. Sonra sevgilim ile video chat yaparak olanları anlatıyorum, ondan yardım istiyorum. Lütfen yardım edin. Bu ne demek acaba? Rana, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, Şu an çok endişeliyim. Ve mutsuzum. Ama umut ediyorum iyi birşey çıkmasını.

Rüyada görüntülü sohbet yapmak yorumu

Rana merhaba, rüyanda gördüğün çatıdan atlayan ve ölen adam, yakın zamanda kimi sorunlar yaşayacağınızı temsil etmektedir. Adamın annenin başına düşmesi bu sorunların annen ile aranda yaşanması ihtimalini göstermektedir.
Not: biliyorsun sorunlar yaşamın her aşamasında insan hayatının gerçeğidir ve önemli olan o sorunları zarar görmeden / zarar vermeden çözmektir. Umarım böyle bir şey yaşamazsın.

Rüyada video chat görmek, görüntülü chat yapmak, görüntülü sohbet, kameralı görüşme, kameralı sohbet yaptığını görmek bilinç seviyenizde bir yükselme anlamını simgeler. Yüksek bir seviyeye ulaşmak için çektiğiniz sıkıntıları, maddi olarak ilerleme için gösterdiğini çabaları, kaydettiğiniz gelişmeleri ifade eder.

“Rüyada video chat görmek” için 2 yanıt

Sevdiğim, hatta bir aralar çıkmak üzere olduğum bir çocuk var. Dün gece rüyamda ne hikmetse ona whatsapp tan yazıyorum sonra bayağı kavga ediyoruz.

Pelin merhaba, gördüğün rüya o kişi ile aranızda iletişim sorunları yaşadığınızı, birbirinizi anlamadığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir