Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Video Görmek

Rüyada video izlemek ne demektir?

Ben Bulgaristan’dan yazıyorum ve benim rüyam değil de arkadaşımın rüyası bu, Bulgar Türklerin’den bir arkadaşıma hep dinden İslamdan hep bahsettiğim için bir kaç gün sonrası arkadaşım bir rüya görmüş ve bana sordu ne anlama geldiğini, bende tam bilmediğim için bunun yorumunu sizden istiyorum. Rüyada arkadaşım ikimizi görüyor, bir video izliyoruz ve aynanın karşısındayız, aynaya bakıyor anlında arapça yazı var ve bana soruyor alnımda ne yazıyor diye ben de ona diyorum anlında ALLAH’IN ismi yazıyor bunun yorumunu bana yaparsanız çok mutlu olurum.

Rüyada video görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada video görmek zor engelleri aşacağınızı ve başarılı olacağınızı işaret eder. Rüyada video seyretmek, video izlemek, video izlediğini, video seyrettiğini görmek rüyayı görenin  yaptığı  hataları telafi etmek için göstereceği büyük bir çaba sonunda istediği amaca ulaşmak için gereken doğru yolu bulunacağını  ve onca işinin arasında bu doğru yola gireceğini ama beklenen desteğe erişememek yüzünden işin orta yerinde pes edeceğine delalet eder..

Rüyada video kaydetmek rüya sahibinin uzun çalışmalar sonucu ortaya koyduğu bir çalışmada bir takım hatalar olduğunu, bu hataların zamanla ortaya çıkacağını ve yakın bir insanda kaynaklanacak olan bir durumun daha büyük bir soruna sebep olacağını ve hem parasal hem de manevi bakımdan kişiye oldukça önemli bir darbe vuracağına işarettir.

Rüyada video indirmek kişinin muhalif bir yapıda olduğuna işaret eder. Bu rüya kişinin yaptığı işlere dikkat etmesi konusunda bir uyarıdır. Çünkü uyumsuz davranışlar sonucu gerçek yaşamda rezil olmak veya kötülük yaparak insanların öfkesini almak söz konusu olabilir.

Rüyada Arapça Allah yazısı görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir.

“Rüyada Video Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda telefonumda küçükken çekilmiş bir video buldum, izledim ağladım, babannemin kucağında oynuyor konuşuyordum, 1-2 yaşlarındaydım, sonra aniden geçmişe gittim kedimi kucağıma alıp sevdim çok şekermişim

Rüyada Nejat Uygur ile Sina Özer’i görmek
Rüyamda vine fenomeni olan Nejat Uygur ile Sina Özer’i gördüm. İlk olarak başta gayet normal olan rüyamda ileriki yerlerde güya ben Nejatla sevgiliymişim gibi gerçekleşmeye devam etti. Nejatla gayet iyi bir ilişkimiz var gibi giderken kavga ediyorduk ve çıkıp gidiyordu oda da bende Sina ile kalıyordum yatağın bir ucunda o oturuyordu bir ucunda ben. Konuşuyordum normal şeylerden sonra telefonla video çekiyordum işte o sırada odaya annesi geliyordu ve yatakta yanyanaydık bir Sina ile bir an ben toparlanıyordum falan kadın bana garip bakıp ablan geldi diyordu fakat gittiğimde ablam yoktu. Nejat çıkıyordu ve sanki annesi her şeyi anlatmış gibi konuşuyordu sonra özür dileyip barışıyorduk sürekli sarılıp duruyordum ve özür diliyordum neden bilmiyorum ama Nejat’a karşı gariptim. Uyandıktan sonra tüm gün bunu düşünüp durdum yardım edin lütfen.
dylatyle, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Karmaşık

Merhaba,ben rüyamda hoşlandığım kişiyle aynı masada idim. Aramızda bir kişi vardı. Benim karşımda da annesi oturuyordu. Telefondan video izlerken elime dokundu. Ve sen ne kadar güzel bir kızsın dedi. Merdivenlerden indi ama orada bekliyordu. Orada başında şapka vardı. Ondan öncede saçları kıvırcık idi. Çok teşekkürler. 22, mezun/öğrenci, bekar, kadın, ruh halim;normal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir