Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada vinç görmek

Rüyada vinç görmek neye delalet eder?

Babamla birlikte bir geniş alandayız, yüksek inşaatlar var ve dev vinç tarzı bugüne kadar görmediğim büyük  değişik bir iş makinesi var ve biz de izliyoruz. İş makinasının çalışıp yerde büyük geniş bir çukur gibi bir şey açacağını anlayınca ben babama “kaçalım” diyorum ve o an etrafta bulunan yer altına doğru eşilmiş bodrum gibi bir yere doğru kaçıyoruz , arkamızdan da başka insanlar bizimle beraber geliyorlar.

Tam o sırada iş makinesi çalışmaya başlayınca girdiğimiz yerin kapısından şiddetle toprak içeriyi doldurmaya başlıyor. Sanki bir göçük altında kalmış gibi oluyoruz ve ben yüzümü, kafamı ellerimle kapatıp korumaya çalışıyorum. O an da uyandım.

Rüyada vinç görmekTakma isim :önder
Yaşınız :22
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :İki hafta önce midemden kaynaklı şikayetlerden dolayı hastalık tanısı konulmuş olup sürekli mide rahatsızlıklarım olmakta ve gece uyumamı zorlaştırmakta.

Rüyada vinç görmek neye yorulur?

Rüyada yüksek inşaat görmek yeni bir iş arayışında olduğunuzu gösterir. Bakınız inşaat görmek rüya tabiri sayfası. Rüyada vinç görmek sıkıntılı döneme girildiğinin habercisidir. Bu dönemde hareketlerinize, yatırımlara ve harcamalara çok dikkat edilmelidir. Rüyada iş makinesi görmek, iş makineleri içinizdeki enerji, büyüme ve gelişme azmi ve kendine güven konusunda sahip olduğunuz ilerlemeyi kaydeder. Çalışan iş makineleri seyretmek, iş makinesi seyrettiğini görmek, gerçek yaşamınızda kendinizi çaresiz hissettiğinizi ya da bir zorbalık ile karşı karşıya olduğunuzu temsil eder.

Rüyanızın son bölümü ise geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Kafanızı, yüzünüzü korumaya çalışmanız, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Vinç kullanmak, Rüyada vinç kullandığını görmek yeni bir iş, yeni bir mülk sebebiyle önemli bir borcun altına gireceğinizi ve borcun sizi üzeceğine işarettir.

“Rüyada vinç görmek” için bir yanıt

Rüyamda sevdiğim kız bir vinç içinde ölüyordu ben ölecektim normalde ama ben kurtuldum ama sevgilimin öldüğüne fazla üzülmedim yani sonradan rüyamda iken içimde bir burkulma oldu şuan çok mutsuzum. 18, Erkek, bekar, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir