Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Virajlı Asfalt Yol Görmek

Rüyada virajlı asfalt yol ne demektir?

Rüyamda kendimi asfalt bir yolda buluyorum. virajlı bir yol, daha sonra başka geniş bir yola bağlanıyor ama şehir içinde değil, karşıda yemyeşil ağaçlı tepeler var. O virajlı yolun tam ortasında yemyeşil yuvarlak bir alan, o alanın içinde de ağaçtan masa ve sandalye var ve tam yol kenarında.

Yeşilliğe hayran oluyorum ama düşünüyorum da bir yandan, bu yol virajlı ve hiç koruma yok, masa da tam yolun kenarında, ya araba hatalı dönüp de masaya çarparsa diye. Neyse deyip çok sevdiğim Furkan isimli kuzenimle masada oturuyorum, karşıdaki tepeye hayran hayran bakıyorum, “şu ağaçların güzelliğine bak” diyorum ve baktıkça fark ediyorum ki yeşilin her tonu var.

Sonra arada sapsarı ağaçların da olduğunu fark ediyorum, manzarayı hayranlıkla izliyorum, o da “evet çok güzelmiş” diyor. Sonra sağa doğru baktıkça oranın sadece ağaçlık olmadığını fark ediyorum. İyice incelediğimde orada bir şehrin olduğunu yolların ve binaların olduğunu görüyorum, hatta daha sonra bir bakıyorum meğersem orası benim oturduğum yermiş! çok da büyük canlı bir şehir bu arada, her ayrıntısı daha da canlanıyor gözümde, bulanıkken netleşmeye başlıyor resmen ama ben şehir dışındayım, çok uzaktan izliyorum bunları. Sonra masadan kalkıyoruz “ben bu yoldan nasıl geçerim, koruma ışık falan da yok” diye düşünüyorum ama geçiyorum.

Takma isim : australopitekus
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : ufak tefek sıkıntılarım var

Rüyada virajlı asfalt yol görmek tabiri

Rüyada gördüğünüz asfalt yol gerçek yaşamınızda kimi arayışlar içinde olduğunuzu ifade ederken yolun virajlı olması bu arayış sırasında kimi sıkıntılar, sorunlar veya kararsızlık anları yaşadığınızı göstermektedir. Ancak yolun ortasında gördüğünüz yemyeşil alan bu sıkıntıların sona ereceğini işaret etmekte, huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanın son bölümünde baktığınız yerin aslında yaşadığınız şehir olması, gerçek yaşamın ağır şartları yüzünden hemen hemen herkeste olduğu gibi sizde de çevreni tanıma  ( ya da yabancılaşma ), etrafında gelişenleri anlayamam gibi çağ hastalıklarını baş gösterdiğini simgelemektedir. Bu rüyanın daha derin çözümlemesi ise, sakin ve dinlenmiş bir zihin ve ruh haline sahip olmak, olan biteni daha doğru anlamak gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Virajlı Asfalt Yol Görmek” için 2 yanıt

Virajlı uçurum görmek
Merhabalar. Geçen gün rüyamda bir yaz havasında yanımda iş yerinden yakın arkadaşımla aracımda seyir halindeydik. Yolda trafik yoktu, yolun sağ tarafı uçurum. Yol sola doğru virajlı bir şekilde gidiyor, bir anda kontrolümü kaybediyorum ve sağ taraftan uçurumdan uçuyoruz. Aşağıya doğru uçarken arkadaşa “hakkını helal et buraya kadarmış” diyorum. Gözlerimi kapatıyorum. Tam çakılırken çığlıkla uyanıyorum. Bu rüyanın yorumunu yapar mısınız teşekkür ederim. Yaşım: 20, Medeni halim: Bekar, İşim: Fabrika İşçisiyim, Ruh halim: Normal.

Rüyada uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceğiniz bir haber alacağınıza işarettir. Virajdan geçememek ya da virajda savrulmak kendiniz ya da ailenizin geleceği hakkında derin kaygılar taşıdığınızı simgeler. Savrulma sonunda ölüm, kan yoksa bu endişeleriniz gereksiz olduğunu, tersi durumda kaygılarınızda haklı olduğunuzu ve daha dikkatli olmanız gerektiğini temsil eder, bakınız rüyada viraj görmek sayfası. Rüyada ölüm olup olmadığı belli değil, bu yüzden mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir