Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Vitrin Görmek

Rüyada vitrin görmek açıklaması

Rüyamda, bir evdeydim kendi evimiz olarak ama farklı, kendi evimizden büyük ama eski zamanların eşyalarıyla dolu. Vitrinler, eskitme koltuklar, eski zaman çay bardakları falan. Anne tarafından bütün akrabalarım bizdeydiler. Kendimi bir adamla nişanlı olarak gördüm. Adamın adı Tarık. Vitrinden çay dağıtmak için bardaklar aldım. Bir tanesi porselen kuğu gibi bir şeydi ve çok güzeldi. Vitrin tozluydu ama.

Kimden: tuğba
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Rüyanızın anahtar kelimeleri: isim, bardak, porselen, toz

Rüyada tozlu vitrin görmek tabiri

Tuğba selam,

Rüyada vitrin görmek bekarlar için ummadığın bir zamanda bir evliliği haber verirken evli kişiler için bir yakınının ani evliliğine işaret eder. Vitrinin tozlu olması geçmişte kalan bir ilişkinin yeniden canlanıp evliliğe gitmesine işaret edebilir.

Rüyadaki unsurlar senin aile geleneklerine bağlı biri olduğunu ve yakın günlerde yıldızının yükselerek şansının açılacağını simgelerken, duygu ve düşüncelerini etrafındakilere net olarak anlatman, hakkında hiç bir şüphe bırakmaman gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Vitrin Görmek” için 2 yanıt

Pastane vitrini görmek
Rüyamda ben bir hastanenin sedyesinin üzerinde yatıyordum. Cenin şeklini almıştım. Bacaklarımı karnıma çekmiş kolarımla vücudumu sarmış başımda içe doğruydu. Korkmuş ve çaresizdim. Başımda annem ve iki tane beyaz temiz önlüklü doktor vardı. Dışardan sesler geliyordu doktorlar konusuyordu. Birden kısa boylu kilolu beyaz önlüklü başka bir doktor geldi. Yüzünde sevimsiz bir gülümseme vardı. Elindeki beyaz ilaç dolu iğneyi orta parmağıma batırdı. Canım acıdı. Rüyam burada bitti ve korkuyla uyandım.
Ruh halim; 2 gün önce annemin tansıyonu 20 oldu acile gitdik orada yattı ılac verıldi ben de bu olayda anneme kötü bir şey olacak diye cok korkdum bugunde bütün gün hastanede gecti gecede çok korkarak uyumaya çalısdım ve bu ruyayı gördüm. ikimci bir rüya daha gördüm belki bağlantısı vardır diye yazıyorum.
Evimizdeydim salonda pastanelerın camlı vitrinleri vardı oradan ben eve tatlı alıyordum. kadayıf tatlısını ev için aldım. Salonun içi aydınlıkdı. Tasvirinizi bekliyorum.

Rüyada sedyede yatmak rüyayı gören kişini ve çok yakını birinin şu anda sağlık sorunu yaşadığını ancak yakında sağlığına kavuşacağını gösterir, bakınız rüyada sedye görmek sayfası. Rüyada vitrin görmek bekarlar için ummadığın bir zamanda bir evliliği haber verirken evli kişiler için bir yakınının ani evliliğine işaret eder. Rüyada tatlı aldığını görmek rüya sahibi kişinin yaşamında dönüm noktası sayılabilecek bir şans yakalamasına veya bu fırsatın doğmasına vesile olacak birine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir