Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Voleybol Görmek

Rüyada voleybol görmek neye işarettir?

Bir sevgilim var aynı zamanda beni seven başka biri. Rüyamda beni seven çocuğun voleybol maçını izlemeye gidiyorum. Maçta mola oluyor. Çocuk yanıma geliyor. Bana sarılıp öpüşmeye başlıyoruz. Korkarak uyanıyorum.

Bu rüyam neye işaret acaba? 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Rüyada voleybol görmek tabiri

Sevcan merhaba, görmüş olduğun rüya kendini mutlu ve güvende hissedeceğin bir guruba ait olma isteğini temsil etmekte ancak bunu başaramadığını göstermektedir.

Rüyada voleybol görmek, voleybol oynayanlar işbirliği ve takım çalışmasının önemini gösterir. Rüyada voleybol oynamak, voleybol oynadığını görmek sizin kararsızlık ve yetersizlik duygularınızı temsil eder.

“Rüyada Voleybol Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşlarımla voleybol topu ile paslaşıyorduk, karşıda aramda daha önceden her hangi bir duygusal bağ geçmeyen furkanda vardı, oda arkadaşlarıyla top oynuyordu, bizim topumuz sürekli onların alanına gidiyor furkan topu alıp bana getiriyordu, ben topu almaya giderken ayaklarıma karıncalar birikmeye başlamıştı. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Meloş merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında bir konuda kararsızlık yaşadığını ve buna içindeki aşırı hırsın sebep olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir