Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Voleybol Maçı Görmek

Rüyada voleybol maçı izlemek neye işarettir?

Birkaç gündür aynı rüyanın değişik versiyonlarını görüyorum. Okulda voleybol maçı oluyor biz de onu seyrediyoruz. Bir anda takımdaki bir arkadaşım koştura koştura tribünlerin arkasındaki camdan dışarı bakıyor. Sonra telaşla montunu alıp kaçmaya başlıyor. Dışarıda ne gördüğünü merak edip camdan bakıyorum. Camdan deniz görünüyor. Ama asıl korkutucu olan botlarla denizi geçip deniz kenarına inen eli silahlı adamlar. Çünkü bu insanlar bizim okulda gördükleri herkesi öldürmeye geliyorlar. “Gelmişler kaçın” diye bağırıp bende spor salonundan kaçıyorum.

Arka taraftaki acil çıkış merdivenlerden hızla iniyorum. Birinci kata kadar inip kapıdan içeri giriyorum ama oraya çoktan gelmişler. Kapıyı açtığım anda silahlar bana doğrultuluyor. Kapıyı kapatıp zemin kata iniyorum dışarı çıkmak için ama kapıyı açtığım anda bir sürü adam bana ateş ediyor. Ben de vurulmamak için tekrar içeri giriyorum. Başka bir çıkış kapısı ararken de uyanıyorum.

Birkaç seferdir aynı şeyleri görüyorum. Her rüyanın giriş kısmı farklı ya ilk ben görüyorum silahlı adamları ya bir başkası ya kantinde oturuyoruz ya da başka bir şey yapıyoruz ama gerisi hep aynı önce silahlı insanları denizden gelirken görüyorum sonra herkes kaçışmaya başlıyor aynı merdivenlerden iniyorum her rüyamda ve zemin katla birinci katın kapısından tekrar binaya girmeye çalışıyorum her seferinde o katları ele geçirmiş oluyorlar ve başka bir çıkış ararken uyanıyorum. Bunların manası nedir
18, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada voleybol maçı görmek yorumu

Valery selam,

Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bazı iç korkuların olduğunu ve kendini bir gruba ait görerek bu korkularından kurtulmak istediğini temsil etmektedir. Çünkü rüyada voleybol maçı görmek işbirliği ve takım çalışmasının önemini gösterir. Silahlı adamlar ise içindeki saklı korkuları anlatmaktadır.

Burada önemli olan diğer konu ise bu rüyaları birden fazla görmüş olmandır ve bu durum konunun senin için önemini vurgulamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir