Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Vücudu Olmayan Bebek Görmek

Rüyada vücudu olmayan bebek görmek neye işarettir?

Rüyamda eski bir arkadaşımla oturuyoruz, yanında bir kutu var bu ne diye soruyorum ağzını açtığı zaman kutunun içinden bir bebek çıkıyor, fakat bebeğin sadece belinden yukarısı var kolları da yok yani bir göğüs kısmı bide kafası var çocuk ağlıyor çok bağırıyordu bu ne; ne oldu diyorum ben hastayım diye erkenden aldı bebeği diyor.

Bu rüyadan çok etkilendim, şimdiden yorumunuz için teşekkürler.

Rüyada vücudu olmayan bebek görmek neye yorulur?

Hakkınızdaki bilgilerle bu ağır rüyayı açıklamak çok zor, rüyada bebek görmek sayfasını inceleyebilirsiniz. Ancak genel manada bir şey söylemek gerekirse bebek yeni başlangıç, yeni umutlar, sevgi demektir. Vücudu olmayan bebek ise kişinin yaşamında yeni bir başlangıca mani olan, umutlarını engelleyen bir durumu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Vücudu Olmayan Bebek Görmek” için 6 yanıt

Rüyada bebeğinin öldüğünü görmek
rüyamda bir erkek bebeğim vardı. güzel yüzlü beyaz tenli . onu emzirdim ilk defa .çok mutluydum. fakat daha sonra emerken bir anda bebek öldü kucağımda. şok oldum inanamadım. kendimi yerden yere attım üzüntüden. sonra karnımda bir şey hissettim. Bir şişkinlik. meğer bebek içeri girmiş orada devam ediyor emmeye. anlayamadım. şaşkınlık içerisindeyim. uyandığımda mutsuz hissettim kendimi. not: evliyim ve çocuk sahibi değilim.

Melek merhaba,
Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda olgunluk evresine girdiğinizi, olaylara tüm yönleriyle bakmayı ve görmeyi öğrendiğinizi göstermekte güzel gelişmelerin kapıda olduğunu gösterirken, rüyada bebeğin öldüğünü görmeniz aile yaşamınızda bir şeyin eksikliğini hissettiğinizi işaret etmektedir. Lütfen bu konuda rüyada bebek görmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

merhaba,rüyamda erkek bebek doğuruyorum.çok seviniyorum ama sonra bebeğin ağzının hiç olmadığını görüyorum ve çok üzülüyorum.lütfen yorumlayın.teşekkürler…

Bahar merhaba,
Rüyada bebek doğurmak hayırlıdır, arzuların gerçekleşmesine yorumlanır. Ancak doğurduğun bebeğin ağzının olmadığını görmen (özürlü bebek) isteklerinin gerçekleşmesinde bir gecikme, istediğin gibi olmama durumu olduğunu işaret edebilir.

Yerde bir bebek var ama sadece kafa ve dik duruyor, canlı halde. Güzel temiz bir kafası ve yüzü var. Ben görünce normal karşılıyor ve “büyüyecek, diğer organları çıkacak” gibi bir düşünce halindeyim. Hatırladığım bu kadar, şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarım. ALLAH hayırlara çıkarır inşallah.

Bekarım ve 41 yaşında bayanım. Bir bebek doğmuş rüyamda ama sadece kafası var önce korkuyorum ve kız olduğunu düşünüyorum ama bebek üstüne kırmızı örtü örtmüşler sonra tekrar görmeye gidiyorum. Çok etkilenerek uyandım yorumunu merak ediyorum teşekkürlet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir