Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Vücudunda Allah Yazısı Görmek

Rüyada vücudunda Allah yazısı görmek ne demektir?

Rüyamda kafamda Allah yazısı gördüm, hayırdır inşallah. Rüyada yüksek bir yerdeydim, etraf karanlıktı hiç ışık yoktu. Sonra bir an kendimi sağ taraftan gördüm, sonra bir anda kendime yukarıdan bakıyordum, halk arasında nişan denilen kafada saç çıkmayan o kısımda Arapça Allah yazıyordu, müthiş bir şekilde Allah yazıyordu. Bunun manası nedir? 30 Mart 2010 @ 10:34

Rüyada vücudunda Allah yazısı görmekKimden: Cem
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Üzgün
Anahtar kelimeler: karanlık, Allah yazısı

Rüyada vücudunda Allah yazısı görmek neye yorulur?

Cem merhaba, bu inanılmaz güzel rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya aslında bizlerin anlayamayacağı, anlatamayacağı kadar derin bir mesaj içermektedir ve bunun anlamını kendiniz oturup bulmalı, bu mesajı anlamalısınız. Bizim söyleyebileceğimiz şeyler, bu rüya size çok çok güzel mesajlar vermekte, düşmanlarınızın, sizi çekemeyenlerin şerrinden kurtulmanıza, hayır kapılarının açılmasına, belalardan uzak durmanıza veya yapılması zor olan işlerin size kolaylaşmasına işaret etiği söylenebilir.

Genel olarak rüyada Allah yazısı görmek en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olan tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adı. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Vücudunda Allah Yazısı Görmek” için 14 yanıt

Hayırlı akşamlar ben dün gece rüyamda sol bileğimin iç kısmında arapça allah yazıyodu o kadar mutlu oldum ki rüyanım gerisini hatırlamıyorum sadece bunu hatırlıyorum yorumlarsanız çok sevinirim .

Rüyamın ne anlama geldiğini benimle de paylaşırsanız teşekkür ederim. Rüyamda alnımda ALLAH yazıyordu. Fakat ışıkta gözükmüyor karanlık olunca ışıl ışıl parlıyordu.

arkadaşlar ben 12 yasindayim, her secde ettiğimde sol elimin bas parmaginda arapca ALLAH adini goruyorum. Bu ne demek

Yusuf ,

Rüyada Allah yazısı görmek; en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olan tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adı. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz.

selamun aleyküm rüyamda bir arkadaşımın vücudunda kuran ayetlerinin yazılı olduğunu gördüm. onun kıyafetini sıyırıp kuran ayaetlerinin yazılı olduğunu söylüyordum ve ona gösteriyordum. bu ne demek oluyor acaba bir açıklama yaparsanız çok sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun

İyi günler,
Ben İki gece önce rüyamda, vücumun sol tarafında damarlarımın arapça Kur’an-ı Kerim yazıları belirdiğini gördüm rüyam yarıda kesildi sonunu hatırlamıyorum ne anlama geliyor açıklarmısınız?

Selam ben de tam uyanacakken sol bacağımda, tam alt baldırda aşağıdan yukarı doğru arapça yazılar belirdi, kınaymış kına yakılmış şekilde o arapçayı türkçeye çevirerek okuyorum ama uyanırken tek hatırladığım en sonunda kınayla Allah yazısının belirdiğiydi hatta okuyorum Allah yazıyor orada diyorum ne demek acaba??

Sabah kalktığımda boynumda arapça Allah yazısı yazıyordu bunun anlami nedir ? Cevabinizi bekliyom cevaplarsaniz mutlu olur çok merak ediyorum

Bir yakınım beni rüyasında vücudumun belirli yerlerinde Allah ve muhammed lale ve gül resimleri görmüş ne anlama gelir bilgi verirmisiniz.

Rüyamda sırtımda arapça Allah ve peygamberımızın ismi yazılıydı veben aynadan sırtıma bakınca içim ürperdi çok sevındım lütfen anlamı ne söylermisiniz

Merhaba! ben sevdigimden ayrılmayı düşünüyordum o gece ve anneme anlattım ve annemle birlikte eyer benim için hayırlıysa bu gece rüyamda inş allah u teala bana rüyamda göstersin dedim ve rüyamda sevdigim adam başta benimle ve annemle tartışıyordu ve bende o esnada yerde oturuyordum oda yanımda oturmaya başladı ve nişan parmagımı tutup bana gösterdi nişan parmagımın üstünde arapça allah yazısı gördüm ve sonra her bir parmagımın üstünde arapça yazılar vardı ben onları pek çok hatırlamıyorum ne yazıyodu ama allah ismi tam gözümün önündeydi bide 4senedir sevdigimle beraberim istemeye gelmiyodu benim görücüm geldi evet demeye kararlıydım sevdigime anlattıgım gece bu rüyayı gördüm sizce ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir