Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vücudunda İp Dolaşması

Rüyada Vücudunda İp Dolaşması Neye Çıkar?

Öncelikle iyi günler. 23 yaşında bayanım. Öğrenciyim ve bekarım. Rüyamda beyaz urgan büyüklüğünde bir ipin bütün vücudumda dolaştığını gördüm ama o acıyı uyurken dahi hissettim. Göğsümden giren ip ayaklarıma kadar indi ve çok canım yandı. Ailemde yanımdaydı fakat bir şey yapamadılar. Daha sonra ipi göğsümden tutup dışarı çekmeye başladım ama çektikçe daha da uzadı. Tüm gün öyle can acısı içinde durdum.

Sonra yavaş yavaş kendime gelince tuvalet aynasında alnımda Arapça bir yazı yazdığını fark ettim. Bir cümle şeklinde Arapça yazı vardı fakat detayını hatırlayamıyorum! Annem bu yazının bir uyarı olduğunu ve çevremdekilere daha iyi, dikkatli davranmam gerektiğini söyledi. O yazıdan sonra bacağımda da olan beyaz ipin bir parçasının düştüğünü gördüm.
Dipnot: 4 ay önce babam kalp krizi geçirdiği için maddi manevi bunalımdayız ve okul hiç iyi gitmiyor. Aradığım her iş başvurusundan ret cevabı alıyorum.

Rüyada Vücudunda İp Dolaşması Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum, Vücudunda dolaştığını sonra göğsünden girip ayaklarına kadar inen urgan gibi ip aslında aldığın ve seni üzen kötü haberlerin yaşamının her alanını olumsuz etkilediğini ve karamsarlığın adeta seni esir aldığını anlatmakta, seni çaresizlik duygularına ittiğini belirtmektedir.

Alnında çıkan Arapça yazı çok önemli anlam taşıyor. Bu yazı eğer Kuran ayetleri ise hayırlara işaret olup, korunduğunu gösterirken eğer Kuran ayetleri değil ise zaman gerçek hayatında sahtekarlık, iki yüzlülük, kan, fesat gibi bir duruma karşı uyanık olmak gerektiğine işarettir.

Gördüğünüz rüya o kadar tutarlı ve güçlü mesaj veriyor ki anneniz de o yazının bir uyarı olduğunu belirtiyor. Bu durumda yazının Kuran ile alakası yok ve açık bir şekilde seni uyarıyor. yaşamdaki tehditler sadece saldırı, taciz, gasp şeklinde değil; kıskançlık, kötü bakış, iftira, dedikodu şeklinde de olur ve bu duruma düşen kişinin işleri rast gitmez. Lütfen Allah’a güven ve ona sığın, ondan yardım iste, olumlu düşün ve dua ederek tüm bu kötü gidişe son ver. Seni tanımıyorum ama çevrendeki kişileri kıskandıracak yönlerin var ise onları sakla, dikkat çekmeyen sıradan davranışla sergile, başarını da başarısızlığı da sadece sen ve en yakınların bilsin. İnan her şey yoluna girecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir