Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Vücudunda Kıl Çıktığını Görmek

Rüyada Vücudunda Kıl Çıkması Neye İşaret Eder?

Ben 3 buçuk seneden beri birisiyle çıkıyordum ancak bir olaydan dolayı ayrıldık, ayrıldığım çocuk benden 1 hafta sonra başka bir kızla çıkmaya başladı ve şuan o kızla evli. Rüyam ise söyle; rüyamda
eski sevgilimi, karısını ve birde onlara bir erkek çocuğu gördüm. Çocuklarına ben bakıyordum, o çocuk çok afacan, çok yaramaz biriydi ve başına bir şey gelecek diye korkuyordum, en sonunda onu anne ve babasına sağ salim teslim ettim.

Sonra eski sevgilim ben bir kaldırım taşında otururken yanıma geldi ve onunla konuşuyorduk, meğersem göğüslerim kıllanmış o yüzden ben utandığım için eski sevgilimi terk etmişim ve o da şimdiki karısıyla evlenmiş. Oturduğum kaldırımın karşısındaki karsı müstakil bir evde karısı camdan bize bakıyordu, ben ağlıyordum, eşinin bize baktığını görünce hemen kalktım gittim.

Son olarak eşiyle birlikte bizim eve gelmişlerdi. Babam, annem, eski sevgilim ve onun karısı. Aramızda neler konuşulduğunu hatırlamıyorum ama eski sevgilim bir konu hakkında babamla konuşuyordu. Ondan sonra annem bana eski sevgilimin eşinin yanına oturmamı söyledi, bende bir şey söyledim ve reddettim, oturmadım. Sonra bir laf söyledim gözlerim doldu, o kızda bana “önemli değil insan küçük olunca yapıyor böyle hatalar” tarzında bir şey söyledi. Benim sinirlerim çok bozuldu, babamda beni onların yanında küçük düşürdü. Bunların anlamını yazarsanız çok sevinirim iyi geceler.

Rüyada Vücudunda Kıl Çıktığını Görmek Neye Yorulur?

Sedef merhaba, rüyanın temel unsuru eski sevgilini görmüş olman ve göğüslerinde kıl çıkması yüzünden onunla ayrılmış olmandır. Onun başka biriyle evlenmesi, eski sevgilinin çocuk sahibi olması, o çocuğa senin bakman, kaldırımda oturmak ve diğer olaylar tali konulardır.

Lütfen ilk önce eski sevgilini rüyada görmek sayfasını dikkatle incele, orada göreceğin gibi bu durum senin bazı pişmanlıklar yaşadığının ifadesidir.

Rüyanın önemli faktörlerinden olan vücudunda kıl çıktığını görmüş olman bir pişmanlığı işaret etmekte ve bu konuda detaylı bilgi rüyada kıl görmek sayfasında anlatılmaktadır.

Vücudunda olmaması gereken bir yerinde kıl çıktığını görmek rüyayı gören kişinin yaptığı bir davranış ya da işten dolayı pişmanlık duyduğunu veya duyacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir