Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Vücudundan Bir Parça Çıkması

Rüyada vücudundan bir parça çıkması ne demek?

Selamaleykum öncelikle, kolay gelsin. Dün gece rüyamda sol bileğimin iç kısmından kahverengi siyah arası bir renkte dondurma çubuğu şeklinde bir parçanın içeriden dışarı doğru çıktığını gördüm, çok şaşırdım. Bu parça 10 cm kadar çıktıktan sonra kolumu sarmaya başladı, bir takım şekiller ve yazılar olarak kolumu sardı ve durdu. Ne yazdığı okunmuyordu, bir anda kolumdan vücuduma doğru geçtiler, özellikle ön göğüs ve karın bölgem olmak üzere vücudumu sardı, bir anda uyandım. İnşallah hayırdır.

Rüyada vücudundan bir parça çıktığını görmek

Şahin merhaba, rüyada vücuttan bir şey çıkması görülen şey ile alakalı olarak açıklanır ve vücuttan kan çıkması, balgam çıkması, idrar veya dışkı çıkması, böcek çıkması, bir hayvan çıkması gibi durumların ayrı ayrı anlamları vardır ve her biri önemli mesajlar verir. Bakınız vücut rüya tabiri sayfası. Çıkan cisim net bir şekilde görülmez ya da hatırlanmazsa o zaman rüyada vücudundan bir şey çıkması rüyayı gören kişinin reel hayatında kendisi yada ailesi için bir yarar getirmeyen bazı şeylerle uğraştığına, boşuna zaman harcadığına ve bu nedenle gereksiz yere sıkıntı yaşadığına alamet eder, aynı zamanda aniden gelişecek bir olay sonucu kişinin bu durumu sona erdireceğini gösterir.

Rüyada görülen şekiller genelikle görülen şeklin karakteristik manası ile açıklanmakla birlikte genel anlamda rüyada şekil, semboller hayatınızın yeni bir şeyler tarafından yeniden şekillenmekte olabileceğini düşündürür. Keza rüyadaki yazılarda görülen yazının diline, hangi konuda olduğuna göre anlamı değişir, genel olarak önemli mesajlar verdiği bilinmektedir. Bakınız rüyada yazı görmek tabiri.

Siz gördüğünüz şekil ve yazıları hatırlamıyorsunuz, sadece bunların önce kolunuzu sonra tüm vücudunuzu sardığını hatırlıyorsunuz ki hayatınızda bir şeylerin değişmeye başladığını ve bu değişiminin tüm yaşamınızı etkileyeceğini anlatmaktadır.

“Rüyada Vücudundan Bir Parça Çıkması” için 11 yanıt

Rüyamda bacağımdan bir şey çıktığını gördüm, sol dizimin üst kısmındaki bacağımdan bir parça mı desem bir çıkıntı olarak bir şey çıkmıştı ve uyandığımda tam orası ağrıyordu anlamını merak ediyorum.

Rüyamda oğlumun kolunda küçük bir yara benzeri birşey gördüm ve yaranın içinde tel ucuna benzer birşey gördüm. Sonra çıkarmaya başladım. 2 metre civarında parlak metal ve inçe bir tel çıkardım. Teli çıkarırken oğlum acı çekmiyordu. O sırada bağırarak eşime seslendim ancak eşim bakmadı bile. Sanki küs gibiydi.Sonra teli çıkarıp bak oğlumuzun kolundan tel çıktı dedim ve önüne attım. Teli çıkardıktan sonra oğlumun kolunda yarada bir genişleme yada kan akması yoktu. Sadece toplu iğne batmış gibi küçük bir kan birikintisi vardı yaranın üzerinde.

Değerli okurum, böyle değerli rüyaları gönderirken mutlaka hakkınızda bilgi veriniz. Gördüğünüz rüya gerçek hayatta meydana gelecek bazı değişiklikler sonucu (büyük ihtimalle hayata bakınız veya düşünce tarzınız) ailenin (özellikle de oğlunuz) hakkında çok hayırlı gelişmeler olacağına, güç ve kuvvet kazanacağınıza, ailenize fayda getirmeyecek bazı şeylerle uğraşmaya son vereceğinize delalet etmektedir.

Rüyamda arkadaslarimla kafe de oturuyoruz. Ben kapaliyim ama kisa kolluyla oturuyorum basimi da aciyorum etrafta ve masada erkekler var. Sonra arkadasim koluma bakiyorum sag kolumun damar kismindan uzun bi sey cikiyo kahverengi gibi uzadikca uzuyo ama acımıyo bastirdikca uzuyo sonra ben yollarda aglayarak eve gidiyorum yolda bi eczNeye soruyorum kadin bi haftaneye gitmemi söylüyor eve geliyorum anneme kolumu acicam ( disari cikarken kapanıyorum ) annemin yanina gelince uzun kollumu cikariyorum o uzun hafif boru gibi sey kırmızı olmus ust uste kolumun ustunde duruyordu uyandim baya merak ettim hatta dudağımda uçuk bile cikti

Rüyamda boğazımdan bir sürü boncuklar takılar rengarek pembe islemeli kemerler çektikce geliyodu acaba bu ne anlama geliyo yorumlarmısınız lütfen
Tesekkr ederim

Merhabalar ilk defa boyle enteresan bir rüya gördüm ve yazma ihtiyacı hissettim.
Rüyamda sağ bileğimin ic kısmında parlayan bisey farkettim temizlemek isteyince metal birsey oldugunu gordum cekince icinden çatal cikti ama o sirada hic canım acımıyordu sadece cok şaşkındım cıkan yerden cok az kan aktı hemen yara kapandı catalında ucunda ufacık bir kırıklık vardı. Yorumlarsanız beni cok mutlu edersiniz. Teşekkür ederim iyi gunler

rüyamda sağ bacağımdan taze sogan gibi yeşil uzun bir parça çıktı her bastırdığımda devamı geliyordu.Rüyamda bir falcı bir kadınbişeyler söylerdi hayatımla ilgili tam hatırlayamıyorum.sürekli çiçekler gördüm canlı sonra tohumlasıyorlar .

Rüyamda belimden dizlerime kadar bacaklarımda dışı parlak kapsül içi siyah ve ķöklü o dıştaki parlakliklar birer kapsül gibi uzantilar gördüm.Annem geçsin diye okutmaya falan gidelim diyor endişeyle uyandım.

Rüyamda ayağımda bir yara varmış ve annem o yaranın içini oyup yuvarlak bir şey çıkarıyordu içinden ve canım acıyordu çok tuhaftı

Rüyamda bacağımda sıkınca içinden siyah damlalarla birlikte siyah ataçların çıktığını gördüm hala midem bulanıyor ne anlama gelmektedir normalde rüyaları önmsemem bu çok tuhaftı

Rüyamda sağ kalçamınüstünde ki sivilce gibi birşeyi arkadaşına gösterip sıkıyordum.birden içerden uzun bir uç ardında baya barbunya gibi birley çıktı.bu nekadar bir beze dedim ve yere attım .yere attığımda ucunda ince ince kılcal şeritler kumıldıyordu çok irkildim.yırumlayabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir