Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Vücut Görmek

Rüyada vücudunu görmek neye çıkar?

Ben rüyamda vücudumun yaralar içinde olduğunu gördüm (böyle içi irinli küçük yaralar, bir ilacın yan etkisi olarak daha önce çok az çıkmıştı bende). Rüyamda vücudumda her tarafım yara içindeydi, kendimden utanıp ağlamaya başladım ve ailemden utanıp kaçtım, “beni beğenmezsiniz” dedim isyan ettim. Sonra vücudumdan ne olduğunu bilmediğim bazı küçük nesneler çıktığını gördüm.

Rüyada vücut görmek yorumu

Gamze merhaba, gördüğün bu çok kısa aslında derin anlamlar taşımaktadır. ben burada temel bilgileri vereceğim sen içinde bulunduğun durumu da göz önüne alarak mesajı tespit etmeye çalışmalısın.

Rüyada kendi vücudunu görmek rüyayı gören kişinin kendine olan saygısını gösterir, kendine ne kadar saygı duyduğunu ifade eder. Rüyada başka birinin vücudunu görmek sağlık konusunda bilgi verir. Sağlıklı vücut iyi gelişmeleri, hasta vücut olumsuz gelişmeleri işaret eder. Rüyada insan beli görmek paranızı gereksiz yere harcamayın, parayı boşa harcamayın mesajı verir veya hayatta bazı gereksiz harcamalardan kaçınmayı tavsiye eder. Rüyada kendi belini görmek kişinin beslenmesine dikkat etmesini, iyi gıdalar yemesini ve kilosuna dikkat etmesini ifade eder.

Vücudunda gördüğün yaralar esas olarak senin helal para kazanmak ve zengin olmak için çektiğin zorlukları simgelerken aynı zamanda hayat mücadelesinde yaşadığın sıkıntıları ifade etmektedir. Pek çok rüya yorumcusu rüyada vücudunda yara görmek tabiri için çalışmakla elde edilecek mal, helal kazanç ve berekete işarettir demektedir. Bakınız yara rüya yorumu sayfası. Utanarak ailenden kaçman ise büyük geçmişten gelen veya geçmişte yaşadığın bir olayın üzücü etkisinden kurtulamadığını temsil etmekte ve bilinç altına yerleşen bu sorunu çözmek gerektiğini, aksi takdirde bu gizli kaygı veya korkuları devamlı yaşayacağınızı ifade eder, bakınız kaçmak rüya analizi.

Vücuttan bir şey çıktığını görmek neye işaret eder?

Rüyada vücudundan bir şey çıktığını görmek, görülen nesne ile açıklanır. Rüyada vücudundan kan çıkması, balgam çıkması, idrar veya dışkı çıkması, böcek çıkması, bir hayvan çıkması gibi durumların ayrı ayrı anlamları vardır ve her biri önemli mesajlar verir. Çıkan cismin belirli bir tanımı olmazsa o zaman rüyada vücudundan bir şey çıktığını görmek kişinin gerçek hayatında kendine yada ailesine bir fayda sağlamayan işlerle boşu boşuna zaman kaybettiğini ve bu yüzden gereksiz sıkıntılar yaşadığını anlatırken aynı zamanda aniden gelişecek bir olay sonucu kişinin bu duruma son vereceğine delalet eder.

“Rüyada Vücut Görmek” için bir yanıt

Rüyamda göbek bölgemde ucak bir siyahlık vardı tırnağımlı bu siyahlığı kazıdım ve o bölgede delik oluştu değişin içinde siyah solucana benzer bir cisim gördüm, korkarak anneme sordum annem çıkartmamı söyledi ve cımbız ile çektim deliğin içinden iki tane jelibona benzer bir nesne çıktı ve vücudumun rahatladığını hissettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir