Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Vücuttan Kurt Çıkması

Rüyada Vücuttan Kurt Çıktığını Görmek Ne Demek?

Ben şu anda evliyim ve rüyamda eşimin bir arkadaşı ile aramızda imam nikahı kıyılıyor, aslında oda evli birisi ama rüyada bekar oluyor. Eşim “olsun, önemli değil” diyor, tabii eşimin arkadaşıyla evleniyorum ama kendi esimle de ayrılıp öyle arkadaşı ile birleşecek oluyoruz. Yeni evleneceğim eşimin arkadaşının sol ayağı rüyamda hafif topal oluyor ve imam nikahında tüm şartları kabul ediyor.

Yeni evlendiğim kocamla gerdek gecesinde odamıza çekiliyoruz. Yatakta bir anda elime bir şey geliyor ve çığlık atıyorum. Lambayı açtığımızda kocamın vücudundan kurt çıktığını görüyorum. Sırtında, bacaklarında, koltuk altında her yerde kurtçuklar var, derisinin altından birer bire çıkıyor, vücudunda dolaşıyorlar. Hem iğrenç hem saçma bir rüyaydı. Rica ediyorum ne olur bunu yorumlayın. 23 yaşında ev hanımı bayanım.

Rüyada Vücudundan Kurt Çıkması Tabiri

Değerli okurum, halen evli birinin (üstelik yeni evli birinin) rüyasında bir başkasıyla evlendiğini görmek o kişinin gerçek yaşamında evlilik hayatında bazı sıkıntılar olduğunu gösterir. Lütfen bu konuda evlenmek rüya tabirleri sayfasında “Evli birisinin rüyada eşinden başka biriyle evlendiğini görmesi” bölümünü okuyun.  Rüyada imam nikahı kıymak rüyayı gören insanın yaşamında bazı şeylerin tam olarak yerine oturmadığını, halen yerine getirilmesi gereken bir şeyler olduğunu işaret ederken, onların tamamlanmasından sonra hayırlı gelişmelerin olacağını temsil eder.

Rüyada topal birini görmek uyanık hayatında rüya sahibi kişinin tahmin etmediği birinden beklemediği güzel sözler duyacağına işaret eder. Rüyada gerdek gecesi reel yaşamda bol kazançlı fakat yüksek riskli bir yaşam dönemine girdiğinizi işaret eder. Rüyada çığlık atmak aslında sizin birilerinin dikkatini çekmek istediğinizi ifade eder. Kendini daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalısınız mesajı verir.

Rüyanın en önemli kısmı ise yeni eşinizle gerdek gecesi onun vücudunda gördüğünüz, eşinin vücudundan çıkan kurtlardır ve bu durum aslında reel yaşamda uyum ve dengenizi bozan bazı duyguları bertaraf etmek gerektiğini işaret etmektedir, lütfen bu konuda rüyada kurtçuk görmek rüya analizi sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir