Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Vücuttan Yılan Çıkması

Rüyada vücuttan yılan çıkması neye delalet eder?

Ben 28 yaşında, bekarım ve şuan işsizim. Rüyamda banyoya giriyorum. Soyundugum zaman sol diz hizasında bir toprak birikintisi görüyorum. Dizimden topragı çırpıyorum, o sırada dizimin parçalanmış olduğunu ve içinde bir şey olduğunu fark ediyorum.

Dizimi sıkıyorum ve içinden yılan çıkmaya başlıyor. İnce zayıf bir yılan, sıktıkça çıkıyor içinden. Yılanın ağzı açık ama ölü ya da canlı olduğunu anlamıyorum, ama hiç hareket etmiyor. Lütfen söyler misiniz rüyada vücuttan yılan çıkması, yılan çıktığını görmek. Rüya temaları banyo, banyoya girmek, sol diz, dizimin parçalanmış olduğunu, yilan, ince yilan, zayıf yilan, ölü yilan, cansız yilan. 11. 03. 2010 / 00:06 tarihinde gönderilmiş

Rüyada vücuttan yılan çıkması neye yorulur?

Rüyanız bir yakınınızın düşmanlığını fakat bir şey yapamadığını işaret etmektedir. Detaylı bilgi için yılan rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Vücuttan Yılan Çıkması” için 3 yanıt

2 gece evvel ruyamda sol gozumun alt kirpiginin 10-15 cm uzamis oldugunu gordum ve sasirdim. banyoya gidip kesmeye kalktigimda o ince kirpik bir anda kalinlasmaya ve yukari kivrilmaya basladi. hemen esimi cagirdim. esim elinde bir buyutecle banyoya geliyor ve buyutecle baktigimizla yilanin basini agzi acik sekilde goruyoruz. (o sirada tlf caldigi icin) korkuyla uyaniyorum. ben pek sIk ruya goren veya gorsede hatirlayabilen birisi degilim. yalniz 2 gundur bu ruyanin etkisinden kurtulamadim. eger bilgilendirebilirseniz cok sevinirim. sevgi ve saygilarimla. engin

Karnından yılan çıkması
Rüyamda karnımda hareketlenmeler hissedince elbisemi sıyırıp bakıyorum. Karnımdaki hareketler deride gözle görülebilir şekilde ve korkunçtu. Karnımdan küçük, yavru denebilecek boyutta bir yılan çıktı, karnımda aynı hareketlenmeler devam etti ve bir yılan daha çıktı, tabi ben korku dolu anlar yaşıyorum yılanlar çıktıkça, karnımdaki hareket son yılan çıkıncaya kadar devam etti. Yani karnımdan arka arkaya dehşetle üç yavru yılan çıktı. Bu rüyanın tabirini yaparsanız çok memnun olurum.

Mehmet merhaba, rüyada yılan görmek rüya analizi sayfasında anlatıldığı gibi rüyada vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıkması iyidir. Çünkü size düşmanlık besleyen birinin size kötülüğü dokunmadığını ya da o kişinin bundan vazgeçtiğini gösterir. Rüyanızda üç tane küçük yavru yılan çıkıyor ki bu üç kişinin size kötülük yapmak istediğini ya da bir kişinin size üç kez kötülük yapmayı denediğini ama bir şey yapamadıklarını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir