Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vurmak

Rüyada kendini vurmak ne demektir?

Rüyamda silahla kendimi vuruyordum. Kurşun boynum ile omuzlarımın arasında bir yerde bir kısmı dışarıda kalacak şekilde duruyordu. Silahın ateş ederkenki o sertliğini ve kurşunun içeri girerken verdiği acıyı hissettim. Kurşunun girdiği yerde genişçe bir alanda kırmızılık oluştu.

Bir süre acı vericiydi, ölmediğime şaşırıyordum ve kurşunum oradaki o bir kısmı dışarıda kalan halen beni rahatsız ediyordu. Onu oradan çıkarmak istiyordum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada vurulmak yorumu

Aria selam, Gördüğün rüya halen yaşadığın sıkıntıların sende önemli bir karamsarlık ve öfke duygusuna yol açtığını ancak  bazı sebeplerle onları çözmek, onlarla mücadele etmek yerine bunları sineyi çekmeyi, içine atmayı tercih ettiğini temsil etmektedir. Rüyada silah görülmesi, güç, kuvvet, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek anlamına gelir.

Rüyada vurmak, birini vurduğunu görmek ifade edilmemiş öfke ve saldırganlık ifade eder. Rüyada kendini vurmak, kendini vurduğunu görmek içinizdeki negatif duyguları saklamak eğiliminde olduğunuzu gösterir. Rüyada vurulmak, vurulduğunu görmek, vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir