Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak neye işaret eder?

Rüyamda vurulduğumu gördüm. İyi günler, bu rüyamı cevaplamanızı çok istiyorum, şimdiden teşekkürler. Rüyamda 2 kadınız, ben ve tanımadığım biri, kayalıkların arasında tanımadığım fakat yakınım olarak hissettiğim biri tarafından kovalanıp, yol kenarında dağlık taşlık bir yerde vurulduk.

Bizi vuran bir erkekti, beni eve getiriyorlar, karnımdan ve sırtımdan kurşunla yaralanmışım, kanlar var. Annem, babam ayrı odada öleceğimi düşünüyorlar ve bende yerde yatıyorum. O anda birden vücudumu farklı, anlatamadığım bir şey kapladı, ruhum tam üstüme çıktı ve ben Allah’ıma “tam hazır değilim ama ölüyorum, sevdiklerim var, ölürsem çok üzülecekler” dedim ve ruhum bedenime geri girdi. Bunun anlamı nedir? Cevabınızı bekliyorum.

Kimden: gamze
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: hastayım
Anahtar kelimeler: vurulmak , silah, ruhumun vücudumdan çıkıp girmesi

Rüyada vurulmak nasıl yorumlanır?

Rüyada vurulduğunu görmekGamze selam. Aslında bu tür imla hatalarına sahip rüyaları yayınlamıyor, siliyoruz. Ancak rüyanız çok değerli olduğu için en az 2 – 3 rüyayı cevaplamaya yetecek vakti sizin rüyanızı düzenlemek ayırdım. Mesajlarınızı biraz daha dikkatli, özenli yollasanız size ayıracağımız zamanı daha iyi değerlendirebiliriz.

Rüyanızın açıklaması:
Gördüğünüz rüya tanıdığınız birinin size zarar vereceğini işaret etmektedir. Ruhunuzun vücudunuzdan çıkması bu olay nedeniyle bir iç suçluluk duygusu yaşayacağınızı gösterirken, yeniden dönmesi ise bu duygudan kurtulacağınızı simgelemektedir. Bakınız ruh  yorumu.

Rüyada vurulmak, vurulduğunu görmek vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler. Vurulma olayında kan akıyorsa bu rüya dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Tanıdığınız birinin size zarar vereceğini işaret eder.

Rüyada vurulan birini görmek, birinin vurulduğunu görmek yukarıdaki yorumun benzeri geçerli olup, rüyadaki kişi hakkında kötü enerjinin gideceğini delalet eder.

“Rüyada Vurulmak” için 2 yanıt

rüyamda bir bahçede yemek yerken bir araba yanaşıyor önde oturan silahını çıkarıp beni vuruyor gögsümden yanımda sevdiğim kızda var sonra uyanıyorum

Rüyamda babam erkek kardeşim kız kardeşimle arabada hareket halindeyiz.ön arabada da nisanlim gidiyor.bizim arkamızdan bir polis arabası geliyo ve arabalarimizi durduruyor. önce nisanlimi sonra beni kardeslerimi ve babami silahla vuruyor.ölecegimi hissediyorum üzerimde kanlar var.o halde erkek kardesimi kucagima alip annemin yanına gidiyorum olayi anlatiyorum sonra ölüyorum. .ruyami yorumlar misiniz acaba..tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir