Kategoriler
Harfler

Rüyada W Harfi

Rüyada W harfi neye işaret eder?

Rüyamda kendi mezarımı gördüm ama ölmemiştim ya da ölüp de geri mi gelmiştim bilmiyorum. İlginç olan durum mezar taşında ismimin başına W harfi yazılmıştı ( W. Nurcan). Ablama “bu ismi düzelttirin. Yıllar sonra anılırken ismimi yanlış anmasınlar” diyorum. Birde tam yanımda bir çocuk mezarı var, seviniyorum “yalnız kalmamış olurum” diyorum. Bu ne anlama geliyor acaba ilk defa böyle bir rüya gördüm.

Rüyada W harfi görmek yorumu

Nurcan selam, Rüyada öldüğünü görmek sizin gerçek yaşamda hayatınızın dengelerinin alt üst olduğunu, yaşamdaki öncelikleri karıştığını, hedeflerine ulaşmak için gerekli enerjiyi kaybettiğinizi, bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret eder. Rüyada kendi mezarını görmeniz bazı düşmanların sinsi ve dikkatli bir şekilde sizi takip ettiğini ve eğer dikkat etmezseniz sizi yok etmek için her şeyi yapacaklarını işaret eder. Rüyanız ayrıca dikkatsizliğiniz durumunda düşmanınızın amacına ulaşacağını ifade etmektedir.

Rüyada mezar taşı görülmesi gerçek hayatta önemli bir değişikliği işaret eder. Hayatınıza yeni bir yön vereceğinize delalettir. Mezar taşında kendi ismini görmek yaşamınızda maddi ve manevi dengeyi kurmak konusunda daha hassas davranmanız gerektiğini ifade eder. Ancak burada ilginç bir durum ortaya çıkmakta ve mezar taşında isminizi Nurcan şeklinde değil de W. Nurcan şeklinde görüyorsunuz; bu durum adının yanlış yazılması ve adına W eklenmesi olarak ayrı ayrı incelenebilir. Adının yanlış yazılmış olması hayatınızın dengelerini saplamak için dikkatli davranmadığına rivayet edilir.

Rüyada W harfi görmek bir şeyi sürekli tekrarlamak manası taşır. Son derece dikkatsiz ve kontrolsüz davranışlar sergilediğinizi, Yaşamınızda yaptığın hataları yapmaya halen devam ettiğini, kendine bunlardan bir ders çıkartmadığını işaret eder.

Rüyada çocuk mezarı görmek gerçek yaşamda sevdiğini, değer verdiğini, güvendiğinizi birinin sizi üzen bir şey yaptığını ya da bir şey söylediğini, bunun sizde ciddi bir hayal kırıklığı yarattığını ve bu yüzden başlamayı düşündüğünüz bir şeyi ertelediğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir