Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yaban Mersini Görmek

Rüyada yaban mersini neye delalet eder?

Rüyamda hava karanlık ama sabah olmak üzere, bir bahçede yaban mersini topladım orada bulunan ablama “abla bak bunlar yaban mersini” diyor ve bir yandan yiyorum, sonra sabah oldu, o arada uyandım. 49, Kadın, Dul, Çalışıyor.

Rüyada yaban mersini görmek yorumu

Rüyada karanlık görmek insanın gerçek hayatındaki korku ve endişeleri hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür. Ancak sabah olmak üzere olması bu korkuların veya kaygıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaban mersini görmek gençlik ve gençlik yönleri hatırlamak simgesidir., O sonsuzluğu işaret eder ve geleceğin iyimserlik sembolüdür. Yaban mersini yemek rüyayı gören kişinin yüksek mevkideki bir tanıdığından gelecek bir iş yardımı veya desteğe işaret eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafından kişinin kişinin hak etmediği bir kariyere ulaşmasına, torpil veya emirle makam ve mevki sahibi olmasına yorulmaktadır. Yaban mersini toplamak kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir