Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yabancı Anne Baba Görmek

Rüyada yabancı anne baba görmek nedir?

Dun rüyamda iki tane Afganistanlı kadınla bir adamın benim annemle babam olduklarını gördüm ve bunlar bana söylemiyorlar, bende bunu duyunca “neden söylemiyorsunuz” diye yani Afganistanlı kadına bagiriyorum, hungur hungur agliyorum. Sonrada kendimi uzerimdeki penyeyi cikarip atletle akan trafige birakiyorum, büyük bir tır geliyor tam carpacak rüyamda annem olan Afgan kadin kurtariyor beni, bana sariliyor, sonrada babam olduğunu öğrendiğim adam geliyor.

Bu saçma sapan rüyanın bir anlamı var mı? teşekkür ederim.

Rüyada yabancı anne baba görmek tabiri

Sevda merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bir kimlik sorunu yaşadığını, kim olduğunu ve ne istediğini sorguladığını anlatırken öte yandan da bir çok sorunun cevabını bulamadığını göstermektedir.

Ruyanızda annenizle konustugunuzu gorurseniz; bu aklınızda takılı olan bir meseleye halen bir cozum bulamadıgınız manasında yorumlanır ve aynı zamanda annenizle aranızda cozulmesi gereken problem olduguna isaret eder.

“Rüyada Yabancı Anne Baba Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bilmediğim bir mutfaktayım, annem bir şeylerle uğraşıyordu o sırada sevdiğim kişi anneme anne diyordu, hepimiz şaşırıp kalsak da annem hiç bir şey demeden işine devam etti, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir