Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yabancı Bir Ülkede Okuduğunu Görmek

Rüyada yabancı bir ülkede okumak neye işarettir?

Merhaba, aslan burcu, iki çocuk annesiyim. Rüyamda İzlanda’ya okumaya gitmişim. Konuşulanları çok anlamasam da kendimi bir şekilde idare ediyorum. Çok geniş bir caddede karşılıklı kaldırımda, ulu orta pişirilen yemekler satılıyor. Fakat büfe ya da cafe tarzı yerler değil. Temiz ve iç açıcı bir yer. Oldukça geniş ve ferah bir cadde. Bunlardan birinde işe başlamışım ateş üstünde (küpeli) bir kazan var, yemeğin yapılışı bana öğretiliyor.

Kaldığım yere gidiyorum okula geç kalıyorsun diyor biri bana. Forma giyip okula gidiyorum çok şaşkınım. Bir tören varmış ve lacivert forma giymem gerekiyorken günlük okul forması giymişim. Müdür yardımcısı beni uyarıyor. Ona yeni olduğumu törenden ve kuraldan habersiz olduğumu zaten bahsettiği formanın da bende olmadığını söylüyorum. Oraya nasıl gittim bir türlü anlamıyorum şaşkınım ama tedirgin değilim.

Rüya temaları : İzlanda, geniş cadde, kaldırımda yemekler, ferah bir cadde, ateş üstünde kazan, küpeli kazan, yemek yapmayı öğrenmek, okula gitmek, forma giymek, okul forması, lacivert forma, Müdür yardımcısı.

Rüyada yabancı bir ülkede okuduğunu görmek neye yorulur?

Rüyanız, sorunlarınızı dile getiremediğinizi, anlatamadığınızı fakat kendinizi geliştirmek için çaba sarf ettiğinizi ifade etmektedir.

“Rüyada Yabancı Bir Ülkede Okuduğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda başka bir ülkedeydim sanırım etrafta zenciler vardı. Yanımda eski türk okulumdaki okul arkadaşım da vardı ve eski okulumdan öğretmenim. WC ye girdim erkek portresi bir kapı vardı açtım kapıyı içeride vazolar falan vardı, bende anlamadım ama mağaza gibi bir yerdi. WC kapısından bir çocuk çıktı “how much many” dedim? bana 500 dolar dedi, bende alayım bari dedim ama elimde 5 Türk lirası vardı, gittim aldım. Mağazalara falan gidiyordum dans falan ediyordum caddelerde kızların gözü bende idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir